Код: 447

Пакети для будівельного сміття

Характеристики
Країна-виробник
Україна
Колір
Чорний
Тип
Пакувальний
Основа
ПВД
От 70 грн. Замовити

Опис товару

Пакети для будівельного сміття

Під час будівництва та ремонтних робіт завжди присутня величезна кількість сміття і різноманітних відходів. Для його збирання, транспортування та утилізації необхідно використовувати міцну упаковку, якою сьогодні виступають мішки для будівельного сміття: дуже міцні, надійні, з досить високою місткістю. Крім цієї сфери, подібні пакети застосовуються і в інших галузях виробництва, а також у побуті.

Мішки будівельні: основні властивості

Найнадійніші та найякісніші пакети виробляються з поліетилену ПВД, з первинної або вторинної сировини. Завдяки сучасним технологіям, які ми застосовуємо, упаковка має такі якості:

  • високим ступенем міцності, надійності, опірності до розривів, розрізів і розтягування;
  • пакети для будівельного сміття не піддаються негативному впливу низьких і високих температур, променів ультрафіолету, вологи, кислот, лугів та інших речовин;
  • у процесі виробництва матеріал формується у вигляді рукава, з нижнім зварним швом, який зварюється найнадійнішим способом, завдяки чому упаковка не розривається;
  • гнучкий і еластичний будівельний мішок вміщує в себе великий обсяг відходів з виступаючими і гострими частинами, в сипучому стані. Пакети можна герметично закривати, що дає змогу також пакувати з рідкі, напіврідкі відходи.

Ви можете купити мішки для будівельного сміття, вибравши відповідний обсяг у каталозі нашого магазину. Вартість продукції залишається на доступному для всіх споживачів рівні, що дає змогу вам заощаджувати на купівлі дорожчих і менш ефективних видів пакування, наприклад - громіздких картонних коробок або пластикової тари.

Пакети для будівельного сміття: переваги застосування

Крім будівельної сфери, а також сервісу з проведення ремонту, мішки будівельні купити сьогодні також намагаються і клінінгові компанії, які надають послуги з прибирання будинків, квартир, офісів та інших об'єктів комерційної нерухомості. Розширення сфер використання пакетів обумовлено їхніми перевагами:

  • велика місткість: ми можемо запропонувати вам мішки з об'ємом до 360 л;
  • можливості застосування пакета кілька разів;
  • широкий вибір пакетів з різними розмірами, що допомагає застосовувати їх для будь-якого будівельного сміття. Наприклад, для важких, але не великих відходів, оптимальніше застосовувати пакет з об'ємом 80 л, а для довгих багетів і плінтуса, відмінно підходить мішок з довжиною близько 1.5 м.

Рекомендації щодо вибору та застосування

Наш магазин пакувальних матеріалів Skytech Polymer пропонує вам найширший асортимент сміттєвих пакетів зі стандартними розмірами, але ви завжди можете оформити індивідуальне замовлення на виробництво паковання з необхідними вам характеристиками, а також брендуванням. Сьогодні продаж пакувальних матеріалів здійснюється роздрібними та оптовими партіями, для наших постійних клієнтів надаються гнучкі дисконтні системи та бонусні програми.

Замовити якісні поліетиленові пакети від виробника "Скайтек Полімер" можете за телефонами:

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.