Оберіть мову:
Зв'язатися з нами
 • Надіслати заявку на розрахунок
 • Замовити дзвінок
  Замовити зворотній дзвінок

  Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

  В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

+38 (044) 290 5232
+38 (0564) 94 76 00+38 (050) 393 1100+38 (097) 731 1100+38 (093) 170 2222
+38 (050) 393 1100
Головна » Доставка

Доставка

Доставка

Доставка замовлень по всій Україні

Наша компанія займається доставкою товарів в будь-який регіон України протягом 1-2 діб.

Доставка здійснюється моментально після оформлення замовлення і його підтвердження у нашого представника - менеджера.

Варіанти доставки для клієнтів

Кожен клієнт має право вибирати зручний і практичний для нього спосіб доставки товару. Наша компанія співпрацює з наступними транспортними компаніями України:

 • «Нова Пошта»
 • «Інтайм»
 • «САТ»
 • «Нічний Експрес»

Якщо клієнт користується послугами «Нової пошти», надається знижка за доставку 15%. Ціна доставки розраховується згідно з установленими тарифами обраної клієнтом компанії.

Присутня можливість самостійно забрати замовлення. Ця можливість доступна тільки зі складів нашої компанії. Якщо клієнт вибирає цей спосіб, тоді товар можна забрати відразу після того як було оформлене замовлення і підготовлене до видачі.

Вантажі надгабаритного типу, в разі якщо транспортні компанії не займаються перевезенням такого товару, здійснюється власним транспортом нашої компанії в індивідуальному порядку.

Особливості отримання замовлення

Коли доставлений товар прибув у вказану адресу, представник транспортної компанії зв'яжеться з клієнтом, і запропонує забрати товар у зручний для вас час.

Щоб отримати товар, клієнтові доведеться показати документи, що засвідчують особу і номер товарно-транспортної накладної (повідомляється при оформленні замовлення менеджером компанії).

Зверніть увагу! Коли ви отримуєте товар, огляньте замовлення на наявність можливих дефектів, деформацій, пошкоджень, перевірте комплектацію товару, наявність супровідних документів: накладної та гарантійного талона.

Коли клієнт не виконав огляд товару в момент його отримання, компанія, тобто ми, не зможемо компенсувати ваші витрати на ремонт товару в разі пошкодження, або повну заміну.

Після того, як клієнт виявив дефекти в процесі огляду замовлення, слід звернутися до представника транспортної компанії з вимогою складання відповідного Акту. Товар клієнту слід залишити на складі, і зв'язатися з нашим представником.

«Нова Пошта» «Нова Пошта»
Дана компанія веде свою діяльність на території України з 2001 року. Більше 10 років «Нова Пошта» пропонує зручну, доступну та якісну послугу - доставку вантажів і кореспонденції по Україні за всіма технологіями доставки: «від дверей до дверей» і «зі складу на склад».
Сайт: novaposhta.ua
«Делівері» «Делівері»
Кількість представництв вже зараз становить понад 129. Головний офіс знаходиться в Донецьку. Транспортні послуги та консультації з вантажоперевезень надаються по робочих днях з 9:00 до 18:00 без перерв на обід, в суботу з 9:00 до 15:00.
«Ін-Тайм» «Ін-Тайм»
Транспортна компанія «Ін-Тайм» заснована 31 мая2002 р в м.Запоріжжя. За 9 років роботи компанія «Ін-Тайм» зайняла. Клієнтів компанії обслуговують 230 представництв в 171 місті і їх кількість постійно збільшується. На сьогоднішній день компанія «Ін-Тайм» надає своїм клієнтам повний комплекс послуг експрес-доставки вантажів.
Сайт: intime.ua
«Нічний Експрес» «Нічний Експрес»
Кур'єрська служба «Нічний експрес» здійснює регулярні вантажоперевезення по встановлених маршрутах по Україні з 2001 року. Команія має представництва в 95 містах України.
Сайт: nexpress.com.ua