Доставка

 • «Нова Пошта»

  Дана компанія веде свою діяльність на території України з 2001 року. Більше 10 років «Нова Пошта» пропонує зручну, доступну та якісну послугу - доставку вантажів і кореспонденції по Україні за всіма технологіями доставки: «від дверей до дверей» і «зі складу на склад».

  Детальніше
 • «Делівері»

  Кількість представництв вже зараз становить понад 129. Головний офіс знаходиться в Донецьку. Транспортні послуги та консультації з вантажоперевезень надаються по робочих днях з 9:00 до 18:00 без перерв на обід, в суботу з 9:00 до 15:00.

  Детальніше
 • «САТ»

  До SAT звертаються, коли потрібна швидка, надійна та якісна логістика для юридичних та фізичних осіб. Доставка будь-яких вантажів до 3000 кг та довжиною до 13 м протягом 24-72 годин; адресна доставка відправлення кінцевому споживачеві.

  Детальніше
 • «Нічний Експрес»

  Кур'єрська служба «Нічний експрес» здійснює регулярні вантажоперевезення по встановлених маршрутах по Україні з 2001 року. Команія має представництва в 95 містах України.

  Детальніше

Доставка замовлень по всій Україні

Наша компанія займається доставкою товарів в будь-який регіон України протягом 1-2 діб.

Доставка здійснюється моментально після оформлення замовлення і його підтвердження у нашого представника - менеджера.

Варіанти доставки для клієнтів

Кожен клієнт має право вибирати зручний і практичний для нього спосіб доставки товару. Наша компанія співпрацює з наступними транспортними компаніями України:

 • «Нова Пошта»
 • «Делівері»
 • «САТ»
 • «Нічний Експрес»

Якщо клієнт користується послугами «Нової пошти», надається знижка за доставку 15%. Ціна доставки розраховується згідно з установленими тарифами обраної клієнтом компанії.

Присутня можливість самостійно забрати замовлення. Ця можливість доступна тільки зі складів нашої компанії. Якщо клієнт вибирає цей спосіб, тоді товар можна забрати відразу після того як було оформлене замовлення і підготовлене до видачі.

Вантажі надгабаритного типу, в разі якщо транспортні компанії не займаються перевезенням такого товару, здійснюється власним транспортом нашої компанії в індивідуальному порядку.

Особливості отримання замовлення

Коли доставлений товар прибув у вказану адресу, представник транспортної компанії зв'яжеться з клієнтом, і запропонує забрати товар у зручний для вас час.

Щоб отримати товар, клієнтові доведеться показати документи, що засвідчують особу і номер товарно-транспортної накладної (повідомляється при оформленні замовлення менеджером компанії).

Зверніть увагу! Коли ви отримуєте товар, огляньте замовлення на наявність можливих дефектів, деформацій, пошкоджень, перевірте комплектацію товару, наявність супровідних документів: накладної та гарантійного талона.

Коли клієнт не виконав огляд товару в момент його отримання, компанія, тобто ми, не зможемо компенсувати ваші витрати на ремонт товару в разі пошкодження, або повну заміну.

Після того, як клієнт виявив дефекти в процесі огляду замовлення, слід звернутися до представника транспортної компанії з вимогою складання відповідного Акту. Товар клієнту слід залишити на складі, і зв'язатися з нашим представником.

Не впевнені у виборі матеріалу?

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.