Оплата

 • Готівковий розрахунок

  Ви проводите оплату замовлених товарів при їх отриманні готівкою в офісі компанії за адресою м Кривий Ріг, пр. Поштовий 49, офіс 228. Разом із замовленням Ви отримуєте товарний чек, який містить всі товарні позиції Вашого замовлення.

  Детальніше
 • Безготівковий розрахунок

  При оплаті за безготівковим розрахунком необхідно переслати такі документи: свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ (якщо клієнт таким є), довіреність на фізичну особу, яка буде отримувати товар. Для отримання товару необхідно пред'явлення оригіналу довіреності. Всі необхідні для бухгалтерії документи видаються разом із замовленням при отриманні.

  Детальніше
 • Оплата на картку ПриватБанку

  У Вас є можливість оплати обраного товару шляхом переказу грошових коштів на картку ПриватБанку. Все дуже просто: ви визначаєтесь з товаром, зв'язуєтеся з нашим менеджером, і він повідомляє Вам банківські реквізити для оплати. Як тільки Ви оплатите замовлення, матеріали доставлять тим способом, який Вам найбільш зручний.

  Детальніше
 • Накладений платіж

  Ви замовляєте товар у нашого менеджера, зв'язуєтеся з ним для уточнення деталей і вказуєте, що хотіли б отримати його в своєму відділенні Нової пошти та сплатити при отриманні. Ми уточнюємо у Вас адресу і погоджуємо всі нюанси. Через 1-3 дні товар буде доставлений Вам в кращому вигляді.

  Детальніше

Не впевнені у виборі матеріалу?

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.