Код: 446

Сміттєві пакети, міцні

Характеристики
Країна-виробник
Україна
Тип
Пакувальний
Основа
Поліетилен
От 75 грн. Замовити

Опис товару

Сміттєві пакети, міцні

Сьогодні комфорт і зручність цінується не тільки на побутовому рівні: у багатьох сферах виробництва і торгівлі, будівництва, медицини і фармацевтики застосовують сміттєві пакети, за допомогою яких легко, просто і швидко збирають сміття і відходи і акуратно, а головне, безпечно, транспортують на переробні заводи. Наш магазин пакувальних матеріалів Skytech Polymer пропонує вам сміттєві пакети купити в широкому і різноманітному асортименті.

Переваги пакування

Завдяки встановленню на нашому виробництві сучасного обладнання, а також застосуванню якісної сировини, наші сміттєві пакети 35 л і більше мають такі характеристики:

  • високим ступенем міцності та зносостійкості;
  • витримують великі обсяги;
  • виробляються в стандартних розмірах, що дає змогу їх не тільки використовувати для ручного збору сміття, а й вкладати в сміттєві контейнери;
  • не розтягуються, не піддаються механічним пошкодженням, тому в них можна пакувати навіть предмети і відходи з гострими кутами;
  • сміттєві пакети 60 л однаково практичні, як у побутовій сфері, так і в бізнесі, що свідчить про універсальність нашої продукції.

Кожен етап виробництва суворо контролюється, щоб наша продукція відповідала всім європейським стандартам якості. Упаковка для відходів не тільки допомагає легко розв'язати питання з вивезенням сміття, а й запобігає забрудненню довкілля, тому що поліетилен піддається вторинній переробці.

Основні сфери застосування сміттєвих мішків

Ми пропонуємо купити сміттєві пакети оптом і в роздріб за найнижчими цінами на споживчому ринку. Сьогодні клієнтами і партнерами нашого магазину є:

  • сфера виробництва продуктів харчування і торгівлі;
  • сфера будівництва, в якій застосовують сміттєві пакети 120 л для збору відходів;
  • сфера медицини, хімії, добрив для утилізації відходів різного характеру;
  • побутове застосування, для якого можна купити сміттєві пакети 35 літрів.

Чому сміттєві пакети не можна замінити іншим матеріалом?

Даний тип упаковки є одним з найдешевших, тому витрати на збір і вивезення сміття не будуть високими, а дозволять швидко вирішити питання з відходами будь-якого типу.

Місткість пакетів, наприклад сміттєві пакети 50 літрів, є умовним параметром: мішок може вміщати в себе набагато більший об'єм і спокійно витримує високі фізичні навантаження, не розтягується і не розривається, що дає змогу пакувати не тільки харчові відходи, а й уламки скла, предмети з гострими частинами, що виступають, биту будівельну плитку і т. д.

Поліетилен високої щільності не піддається дії сонячних променів, різним температурним режимам, тому пакування використовується цілий рік навіть на відкритому повітрі.

Важливим аспектом, завдяки якому сміттєві мішки залишаються затребуваними на споживчому ринку, є їхня екологічна безпека - після використання, матеріал переробляється і перетворюється на нову, корисну продукцію.

Замовити якісні поліетиленові сміттєві пакети від виробника "Скайтек Полімер" можете за телефонами:

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.