Код: 594

Поліамід ПА6, РА6 (капролон) стрижні

Характеристики
Колір
Білий Чорний Слонова кістка
От 245 грн. Замовити

Опис товару

Поліамід ПА 6 – це полімер, вироби з якого використовуються практично у всіх сферах діяльності людей. Вважається хорошим інженерним та електроізоляційним матеріалом, який застосовується в радіотехнологіях, електротехніці, автомобілебудуванні та багатьох інших галузях.

Поліамід має такі відмінні риси:

 • Твердість матеріалу
 • Відмінні ковзаючі властивості
 • Стійкість до стирання
 • Висока механічна міцність, твердість та пружність
 • Хороша втомна міцність
 • Простота обробки
 • Стійкість до випромінювання

Поліамід 6 (капролон, нейлон) – це багатофункціональний інженерний матеріал, який найчастіше використовується для заміни кольорових металів та їх сплавів.

Високомолекулярні сполуки полімерів відомі вже понад 30 років. За цей час, графітовмісний капролон стрижень, став затребуваною сировиною, яку хочуть купити у багатьох галузях виробництва. Настільки високу популярність матеріалу, можна пояснити його ідеальними фізичними, якісними та експлуатаційними характеристиками.

Капролон стрижень навіщо і де застосовується?

Маючи низький коефіцієнт тертя, матеріал здатний експлуатуватися дуже довгий період, набагато більший, ніж найміцніші сплави металів. Тому сьогодні купити капролон стрижень прагнуть виробники, задіяні у харчовій, легкій галузі, у машинобудуванні, у виробництві усіляких деталей та основних вузлів агрегатів. Частини, які виробляються з поліаміду, здатні працювати в умовах, де регулярно виникають високі навантаження від тертя без мастильних матеріалів, що значно економить експлуатаційні та сервісні витрати підприємств. Ми пропонуємо купити капролон стрижень з доставкою поштою від компанії Skytech Polymer, яка пропонує матеріал у вигляді стрижнів та листові форми.

Технічні дані поліаміду ПА6

Популярність сировини пояснюється його ефективними характеристиками:

 • легко піддається різним видам механічної обробки, що допомагає виробляти деталі зі складними формами (ріжеться, шліфується, фрезерується);
 • завдяки тому, що ми виготовляємо матеріал з сировини вищого ґатунку, можете купити капролон стрижень оптом недорого для виробництва високоточних деталей, призначених для використання в дуже складних умовах (при низьких і високих температурах, з високими фізичними навантаженнями);
 • не піддається корозії;
 • при експлуатації не створює високі шуми та вібрації;
 • має стійкість до зовнішніх негативних фактів і агресивних речовин.

Ви можете купити капролон стрижень в інтернет-магазині із різними діаметрами виробу: від 20 до 250 мм, а також різною довжиною.

Виробництво поліаміду у вигляді стрижнів, це не просто форма виробу: завдяки такому виконанню багато в чому спрощується обробка матеріалу для подальшого виробництва деталей. При виготовленні стрижнів, щільність поліаміду виходить більш рівномірною по всій довжині, що, безперечно, є перевагою перед листовою або трубною формами випуску. Тому даний тип сировини кращий для високотехнологічних виробництв.

У нашій компанії ви можете замовити різання поліаміду за вашими кресленнями. Детальніше ви можете ознайомитися в розділі "Новини" - Вироби з поліаміду (капролону), фторопласту та поліацеталю за вашими кресленнями.

Купити якісний Поліамід (капралон) стрижень, Ви можете в компанії Skytech Polymer.

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.