Код: 1641

Поліамід ПА6, РА6 (капролон) листи

Характеристики
Країна-виробник
Україна Китай Німеччина
Колір
Білий Чорний Слонова кістка
товщина листа
10-50мм
От 269 грн. Замовити

Опис товару

Капролон Поліамід ПА-6 листовий - цей полімер має унікальні властивості, відрізняється високою міцністю і зносостійкістю. Якісний капролон може перебувати на відкритому повітрі багато років без погіршення фізико-механічних характеристик, що не вимагає спеціального захисту від ультрафіолетового випромінювання та впливу зовнішнього середовища. Капролон стійкий до впливу різних хімічних речовин, розчинників, спиртів, ефірів, розведених кислот, при цьому він розчиняється в концентрованій сірчаній та мурашиній кислотах та фторованих спиртах.

Важлива властивість цього матеріалу - низький коефіцієнт тертя, що дозволяє використовувати його при виготовленні деталей, що труться, наприклад, підшипників. Але це далеко не єдиний варіант застосування капролону у промисловості. Матеріал використовують для виготовлення вкладишів, втулок, кілець, фланців та інших елементів.

Полімер поліамід що таке?

Це матеріал, який має досить високі якісні та експлуатаційні характеристики, завдяки яким він набув широкого поширення в різних галузях і сферах промисловості та виробництва:

  • за рахунок додавання до складу графіту, що має низький ступінь тертя;
  • дуже стійкий до різного роду агресивного впливу (не входить у реакцію з розчинниками, бензиновими та аміачними речовинами, водою, спиртами та різними біологічними середовищами);
  • має достатню пластичність, що дозволяє проводити його механічну обробку;
  • низький відсоток зношування;
  • невелика питома вага.

Це невеликий перелік основних переваг, які демонструють його унікальність та універсальність застосування. Тому багато виробників, зайнятих у різних галузях виробництва, прагнуть купити поліамід лист Україна від компанії Skytech Polymer для подальшого виробництва своєї продукції.

Основні переваги поліаміду

Насамперед це доступний за ціною полімер, за допомогою якого можливо повністю оптимізувати різні галузі промисловості. Наприклад, в автомобілебудуванні матеріал застосовують замість дорогих металів сплавів, з яких виготовляють деталі для транспортних засобів. Капролон має настільки ж високі якості міцності, низьке тертя і стійкість до негативних факторів впливу, як і найміцніші метали, але собівартість деталі, виходить набагато нижче. Другий момент – це повна інертність матеріалу до будь-яких агресивних речовин, що дозволяє виготовляти з нього деталі для харчової та медичної, фармацевтичної галузі.

Області використання матеріалу

З кожним роком полімер стає все більш популярним, і якщо ви не знаєте, де можна купити капролон, ми пропонуємо вам звернутися до нашої компанії, яка надає поліамід оптовими партіями. До нас часто звертаються представники таких галузей як автомобілебудування, машинобудування, сільське господарство, виробники виробів для різного виду транспорту. В основному, багато виробників деталей, які повинні мати підвищену зносостійкість і зайняті питанням, де купити капролон, щоб задовольнити потреби своїх споживачів у таких міцних та надійних виробах.

Листи зазвичай форматом 1000мм*1000мм або 1000мм*2000мм

Товщина є від 1мм до 250мм.

Купити якісний Поліамід (капралон) листовий, Ви можете в компанії Skytech Polymer.

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.