Технологія виробництва клейкої стрічки - скотч

18.10.2021
Технологія виробництва клейкої стрічки - скотч

Технологія виробництва клейкої стрічки - скотч

Клейка стрічка сьогодні стала одним з найбільш затребуваних пакувальних матеріалів. Завдяки відмінним характеристикам якості та експлуатації, виріб допомагає вирішувати широкий спектр завдань, як в промислових, так і в побутових обсягах. Прабатьком скотча став звичайний лейкопластир, який в 1925 році, удосконалив один американський аптекар, що допомагає своїм друзям фарбувати автомобілі. В якості основи він взяв целофан, який розрізав на стрічки і завдав на одну сторону клей.

Як виробляють скотч?

Сьогодні сировиною для виробництва прозорої стрічки став поліпропілен найвищої якості: це міцна, стійка до різних негативних факторів впливу стрічка, здатна витримувати різні фізичні навантаження.

Технологія виробництва скотча складається з декількох етапів:

  • на спеціальне обладнання встановлюють величезні рулони плівки, яка починає поступово розкручуватися під певним натягом;
  • валики наносять на одну сторону речовину, що перешкоджає злипанню шарів плівки;
  • наноситься безпосередньо клей (каучуковий або акриловий);
  • стрічка проходить етап охолодження щоб склад підсох і став твердим;
  • відбувається розрізання великого полотна на невеликі рулони скотча.

Параметри скотча задаються спеціальними програмами, які виставляють ширину клейового шару, а також розміри поштучних упаковок клейової стрічки.

На цьому етапі з партії продукції вибирається кілька штук, які піддаються огляду і перевірці всіх технічних і якісних характеристик. Наше виробництво завжди здійснює ретельний контроль за своєю продукцією, тому ми рекомендуємо купити Скотч пакувальний прозорий з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer за найнижчими цінами на ринку, з повною відповідністю всіх стандартів якості.

Наші виробничі потужності дозволяють пропонувати роздрібні і великі оптові партії прозорого скотчу. За бажанням замовників, клейка стрічка піддається брендування: яскравий і лаконічний логотип або приваблива картинка, діють як найефективніший рекламний інструмент просування вашого бізнесу.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.