Сфери застосування поліетиленової термозбіжної плівки

23.10.2021
Сфери застосування поліетиленової термозбіжної плівки

Сфери застосування поліетиленової термозбіжної плівки

Практична та зручна, естетична термозбіжна плівка застосовується для різних груп товарів та продукції. Завдяки властивості приймати різні форми під впливом високої температури, плівка стає дуже щільним покриттям, що надійно захищає продукт від негативної дії навколишнього середовища та пошкоджень.

Тара чудово справляється із завданням захисту від сторонніх запахів, вологи, бруду та пилу, сонячних променів. Відсутність токсичних речовин у складі матеріалу, робить його затребуваним у харчовій та дитячих сферах виробництва.

Області використання термозбіжної плівки

Матеріал щільно та міцно охоплює вироби, набуває їхньої форми та дозволяє проводити візуальний контроль за станом якості. Тому замовити поліетиленову термозбіжну плівку з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer можна виробникам в різних сферах.

Найчастіше застосовують плівку:

  • харчова галузь;
  • виробники дитячих товарів;
  • для пакування господарських товарів;
  • радіодеталей та інших комплектуючих техніки, обладнання;
  • у хімічній промисловості;
  • у будівельній сфері для пакування матеріалів, інструментів, сипких речовин тощо;
  • у поліграфії.

Ефективним та надійним вважається комплексний метод застосування плівки, коли її поєднують із жорсткими та міцними піддонами. Такі варіанти упаковки можна бачити у харчовій промисловості при фасуванні морожених напівфабрикатів, шматків риби та м'яса, кондитерських виробів. У виробництві, наприклад, будівельного інструменту, використовують міцну підкладку з товстого картону і футляр з термозбіжної плівки.

З'явившись відносно нещодавно, матеріал став настільки затребуваним, що сьогодні можна навіть придбати у господарських відділах плівку для побутового застосування та спеціальне обладнання, що сідає матеріал. Як сама плівка, так і термоустрій знаходяться в доступній ціновій категорії і ефективно допомагають зберігати продукти, речі в потрібному стані.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.