Поліетиленова плівка - універсальний пакувальний матеріал

31.05.2019
Поліетиленова плівка - універсальний пакувальний матеріал

Поліетиленова плівка є тонким листовим матеріалом, який виготовляється екструзійним способом з поліетилену – полімеру газоподібного вуглеводню етилен. Може бути різного кольору в залежності від добавки барвника і випускатися у вигляді відкритого полотна або рукава, в рулонах для виготовлення мішків, пакетів, різноманітної упаковки, потреб і багато іншого.

Основою виготовлення плівки ПЕ служить поліетилен різних видів, що є м'яким, еластичним і термопластичним продуктом полімеризації етилену. Він має масу властивостей, які для сучасної людини вже стали звичайними у щоденному користуванні таким зручним і у багатьох випадках незамінним матеріалом, як поліетиленова плівка.

До основних технічних характеристик поліетиленової плівки будь-якого виду можна віднести:

 • Міцність на розтягування та розрив, яку дає високий коефіцієнт розтягування.
 • Водонепроникність та паронепроникність, при яких показник вологопоглинання не перевищує 2% обсягу – дуже мала величина.
 • Повітронепроникність. Ця властивість дає можливість використання ПЕ для створення герметичних упаковок без великих витрат. Проникність світла для незабарвлених плівок становить 80-90%.
 • Відмінні діелектричні властивості. Стійкість перед практично будь-якими побутовими та промисловими реактивами, такими як луги, сильні кислоти, олії та бензопродукти.
 • Неможливість розкладання біологічним способом – гниттям, грибковими утвореннями тощо.
 • Збереження властивостей у великому температурному діапазоні від -80 до +110 0C.
 • Безпека при використанні побутових потреб. Дуже довгий термін служби, що в стандартних умовах експлуатації досягає десятків років.

Крім цього, поліетиленова плівка – це дуже зручний матеріал щодо простоти роботи з ним – легкий, гнучкий та слухняний рукам навіть непідготовленої людини. Вона легко ріжеться і складається, добре склеюється за допомогою клею або гарячого зварювання. Поліетиленові плівки випускаються в рулонах, у вигляді полотна та рукава.

Їх класифікують за такими параметрами:

 1. Залежно від сировини, що використовується при їх виготовленні – плівки ПВД, ПНД, з лінійного поліетилену ЛПНП та інші;
 2. Від можливості контакту з харчовими продуктами: харчові та технічні;
 3. За конструкцією самого матеріалу: Одношарові та багатошарові,
 4. Прості та спінені,
 5. З покриттям з інших матеріалів (фольга тощо),
 6. Розтяжні стрейчові,
 7. Скін-плівки з термоклеєм,
 8. Термозбіжні для максимального облягання предметів,
 9. Фоторуйнівні,
 10. Армовані,
 11. Повітряно-бульбашкові ін.

За призначенням подальшого використання:

 1. гідро- та теплоізоляційні,
 2. пакувальні тощо.

Широкі можливості поліетиленової плівки в сукупності з порівняно низькою ціною дозволяють використовувати її практично у всіх галузях людської діяльності:

 • Як упаковка для різної продукції, починаючи з харчових та дрібних штучних товарів і закінчуючи об'ємними побутовими та промисловими приладами, предметами меблів та ін. При цьому використовуються як плівкові продукти як в рулонах, так і виготовлені з них пакети.
 • Як гідроізоляційний та теплозахисний матеріал при новому будівництві та реконструкції будівель, споруд, комунікаційних систем.
 • Для садово-городніх робіт як покривальний матеріал і при влаштуванні теплиць.
 • Як прокладочно-ізоляційний матеріал під час робіт з електрикою.
 • Для виготовлення товарів народного споживання (пакети, мішки, обкладинки для зошит)

Поліетиленова плівка дуже добре піддається нанесенню різного виду друку (флексодрук, шовкографія та інші) з широкими можливостями творчого вирішення зображень, і тому успішно застосовується в рекламних цілях.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.