Палетна стрейч-плівка – переваги та особливості матеріалу

11.01.2022
Палетна стрейч-плівка – переваги та особливості матеріалу

Палетна стрейч-плівка з моменту появи в асортименті пакувальних матеріалів, стала одним з найбільш затребуваних матеріалів. З її допомогою міцно та надійно фіксують великі групи товарів, складені однією палеті. Щоб застосовувати у своєму виробництві якісні упаковки, ми рекомендуємо купити стрейч-плівку від компанії Skytech Polymer з доставкою по Україні за найкращою ціною. Наші матеріали завжди відповідають усім стандартам якості та санітарним нормам, жорстким вимогам.

Основні переваги палетної плівки

Унікальна властивість такої упаковки в тому, що вона здатна сильно розтягуватися, зберігаючи при цьому свої якості міцності:

  • матеріал здатний настільки міцно фіксувати навіть великогабаритні вироби на палеті, що захищають навіть обладнання, важкі деталі і основні вузли машин, агрегатів.

Простота застосування, ще один плюс плівки:

  • її використовують без залучення додаткового персоналу, можна обійтися ручною працею без спеціалізованого обладнання.

Сучасні виробники приділяють увагу як якості своїх продуктів, а й їх зовнішньому вигляду. Тому застосування плівки, прозорого матеріалу, виправдане естетично привабливим видом товару.

Особливості застосування упаковки

Упаковка здатна розтягуватися на 300%, що допомагає заощаджувати на додаткових пакувальних матеріалах. Фіксування групи товарів за допомогою плівки, що надійно їх захищає від пересування всередині автомобіля при транспортуванні на ближні та далекі відстані.

При легкості, така плівка здатна ефективно захищати вироби від проколів, механічних пошкоджень, вм'ятин. Найчастіше упаковка застосовується для оперативного проведення вантажних та розвантажувальних робіт: обернувши групу товарів плівкою, можна в рази зменшити час, що витрачається на розвантаження та навантаження.

На відміну від скотчу, палетна плівка не прилипає до товарів, її можна легко і просто прибрати, не пошкодивши продукт і фабричну упаковку самого виробу.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.