Код: 1876

Пакет вакуумний для продуктів

Характеристики
Країна-виробник
Україна
Колір
Прозорий
Тип
Харчовий
От 1.5 грн. Замовити

Опис товару

Пакет вакуумний для продуктів

Для того щоб ефективно захистити різні харчові продукти від псування, негативного впливу зовнішнього середовища, і водночас зберегти гарний і апетитний зовнішній вигляд, сучасні виробники дедалі частіше використовують такий варіант пакування, як вакуумні пакети. Зазначимо, що застосування такої плівки не обмежується лише харчовою промисловістю, її сфери використання регулярно розширюються.

Чому краще купити вакуумні пакети замість іншої упаковки?

Цей тип матеріалу виробляється з високоякісних полімерів, які забезпечують плівці ідеальну прозорість, високу щільність і міцність. Крім цих якостей, вакуумні пакети для продуктів мають такі характеристики:

  • інертні до продукції, що упаковується;
  • не дають змоги всередині пакета з'являтися і розвиватися патогенному середовищу, шкідливим мікроорганізмам;
  • вакуумний пакет створює герметичну упаковку без доступу повітря, що допомагає зберігати продукцію свіжою і якісною, захищає від будь-якого зовнішнього, негативного впливу;
  • завдяки кришталевій прозорості, рулони плівки не псують зовнішню привабливість виробів, дають змогу розглянути продукт з усіх боків.

Доступна вартість і простота застосування, робить вакуумну плівку однією з найпопулярніших і затребуваних видів упаковки.

Різновиди матеріалу

Харчова вакуумна плівка сьогодні виробляється у двох варіантах:

  • гладка плівка, найчастіше застосовується в побутовій сфері, а також на великих виробництвах для пакування великих партій продукції за допомогою спеціального обладнання;
  • гофрована плівка більше підходить для невеликих виробництв і домашнього застосування. Пакування відбувається з використанням невеликого пристрою для вакууму, який часто встановлюється в приватних пекарнях, невеликих точках виробництва напівфабрикатів, кондитерських виробів.

Незалежно від типу плівки вакуумної, вона має високий ступінь стійкості до низьких температур, завдяки чому, широко застосовується у сфері заморозки будь-яких продуктів харчування.

Переваги вакуумних пакетів

Наш магазин пакувальних матеріалів Skytech Polymer пропонує упаковку, яку ви можете купити оптовими партіями і в роздріб. Зростаючий з кожним роком попит на цей тип матеріалу пояснюється його особливими властивостями:

  • значна економія в процесі пакування;
  • має високу міцність, захищає від пошкоджень, агресивного зовнішнього впливу навколишнього середовища;
  • пакети київ підходять для пакування будь-яких продуктів харчування, зокрема свіжих овочів, фруктів, сипучих виробів, готових м'ясних і напівфабрикатів, риби, птиці тощо;
  • застосування подібної одноразової упаковки підвищує ступінь лояльності споживачів, які прекрасно знають, що цей матеріал має високий рівень гігієнічності, ефективно захищає продукти від псування.

У нашому магазині ви можете купити вакуумні пакети для продуктів, на які можна нанести друк логотипу, корисної інформації для покупців. Ви можете оформити замовлення на готові вакуумні пакети і рулони вакуумної плівки зі стандартними параметрами.

Купити вакуумні пакети від виробника "Skytech Polymer", Ви можете за телефонами:

В наявності є стандартні формати Вакуумних пакетів. Також ми можемо виготовити будь-який розмір на замовлення. Терміни та ціна прораховується індивідуально з кожним клієнтом.

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.