Оберіть мову:
Зв'язатися з нами
 • Надіслати заявку на розрахунок
 • Замовити дзвінок
  Замовити зворотній дзвінок

  Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

  В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

+38 (044) 290 5232
+38 (0564) 94 76 00+38 (050) 393 1100+38 (097) 731 1100+38 (093) 170 2222
+38 (050) 393 1100
Головна » Новини » Надійна фіксація зі стрічкою металевою

Надійна фіксація зі стрічкою металевою

Стрічка металева - річ з широким спектром застосування. Це і пакувальний матеріал для вантажів, що зміцнює частину для промислової тари або простого ящика, елемент інтер'єру кімнати. Не можуть обійтися без неї машинобудівники, металурги, виробники меблів, будівельники, логістичні фірми. Візьмемо, наприклад, перевезення вантажу.

Транспортування будь-якого вантажу вимагає професіоналізму і пильності. Доставити вантаж потрібно в цілісності збереження. Перевезення будівельних матеріалів, меблів, склопакетів, і навіть труб і арматури може стати проблемою. Професіонали знають, що рішенням є використання якісної металевої стрічки, здатної добре скріпити вантаж або товар. Стрічка металева перетворює вантаж в єдиний моноліт завдяки своїй міцності.

Міцність досягається шляхом обробки і прокату низьковуглецевої сталі за стандартами ГОСТ. Умови зберігання і перевезення можуть бути достаточноспеціфіческіміі агресивними. Тому металева стрічка має антикорозійним або цинковим покриттям, проходити необхідну термообробку, що дозволяє не сумніватися в надійної фіксації предметів при найнесприятливіших умовах (навіть якщо вже упаковані предмети будуть роками стоять під відкритим небом або в непристосованому для зберігання приміщенні).

Давайте оцінимо переваги металевої стрічки:

 • Надійність при фіксації різних товарів і вантажів. Зафіксувавши матеріали один раз, можна бути впевненим в тому, що вони не розпадуться і будуть неушкодженими.
 • Хороша зносостійкість і довговічність при зберіганні. Спеціальні покриття гарантують стійкість від впливу високої вологості, температури або навіть випадкового механічного впливу.
 • Практичність. Зв'язати цією стрічкою можна всечто завгодно - від цегли і пішохідної плитки до розпеченого металу.
 • Простота у використанні. Через високу міцності стрічки не потрібно вигадувати хитромудрі способи упаковки і витрачати зайвий час на їх реалізацію.
 • Міцність. Виготовлення стрічки відбуватиметься ссоблюденіем всіх стандартів якості.
 • Зручність. Поліфункціональність стрічки підтверджується її використанням у багатьох галузях промисловості і в звичайній побутового життя.
 • Вигідна ціна.

Зробивши замовлення у компанії Skytech Polymer, Ви не пошкодуєте про витрачені кошти і отримаєте бажане.

15.06.2018