Винахід стрейч-плівки - скандальна історія

13.01.2022
Винахід стрейч-плівки - скандальна історія

Історія появи стрейч-плівки почалася зі скандалу: у середині минулого століття, до клієнтського відділу однієї великої транспортної компанії в Америці, почали приходити скарги. Суть усіх листів зводилася одного, товари виробників, вироби, переслані приватними особами, доходили до адресатів ушкодженими. Багато компаній зазнавали значних збитків, а фізичні особи залишалися без посилок та подарунків від близьких та родичів.

Керівництво компанії зайнялося розслідуванням причин такого масового псування чужого майна, яке вони повинні були доставляти в цілості та безпеці. За підсумками перевірок, не було виявлено порушників, які цілеспрямовано псували б вироби та товари.

Тоді за справу взялися аналітики відділу упаковки і довели, що саме через відсутність якісної та надійної упаковки, завдається така шкода виробам, що перевозяться. На позачерговому засіданні керуючої ради фірми-перевізника було ухвалено рішення про укладання контракту з компанією, яка має розробити надійну упаковку.

Вимоги, що висувалися матеріалом, були такими:

  • високий ступінь прозорості упаковки, яка дозволяла б постійно контролювати стан майна, що транспортується;
  • якщо відбувалося несанкціоноване розтин упаковки, це має бути помітно;
  • матеріал повинен бути тонким, але дуже міцним, надійним, здатним витримувати розтягнення, універсальним, що не піддається негативному впливу вологи та навколишнього середовища. Саме такий продукт ви можете купити стрейч-плівку компанії Skytech Polymer з доставкою по Україні на вигідних умовах.

Лабораторія, якій висунули дані вимоги, із завданням впоралася вже через місяць і побачила світ нова розробка, що отримала назву стрейч-плівка. Матеріал вийшов дуже тонкий, прозорий, розтягувався досить сильно. При тестуванні нею обернули чотири великогабаритні ящики, які переносилися з місця на місці, не розриваючи плівку. Розкрити упаковку без слідів неможливо, вона не липне до поверхні продукції, не ушкоджує фабричну тару, не впливає на вагу виробів та не збільшує їхню вартість. Всі умови були дотримані і світ сьогодні використовує цей вдалий винахід - стрейч-плівку.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.