Вироби з поліаміду (капролону), фторопласту та поліацеталю за вашими кресленнями

29.02.2024
Вироби з поліаміду (капролону), фторопласту та поліацеталю за вашими кресленнями

Питання порізки, фрезерування або, глобально, виготовлення деталей з промислових та інженерних пластиків з кожним днем ​​стає все більш гострим і актуальним. Такі матеріали як поліамід, поліацеталь, фторопласт, високо- і надвисоко- молекулярний поліетілен стають поступово звичайним витратним матеріалом. Дані матеріали виробляються і поставляються нашою компанією найчастіше у вигляді листів або стрижнів. Товщина листів можлива від 1 до 200 мм і розміром 1 х 2 метри. Стрижні ж мають діаметр від 1 до 300 мм та довжину 1 метр.

Цілісні стрижні і листи використовуються як готовий виріб в дуже рідкісних випадках. Як правило, для виготовлення втулки, Шкребко, шестерні або будь-якого іншого виробу використовується тільки частина стрижня або листа. Відрізати (відпиляти) частину листа умовного капролона досить проблематично. Ця дія вимагає високого індивідуального досвіду, спеціального інструментарію або обладнання.

Компанія Скайтек Полімер має в своєму штаті висококваліфікованих співробітників, які можуть виконати порізку і фрезерування виробів будь-якої складності із капролону, фторопласту, поліацеталю, поліетилену, оргскла, текстоліту та ін.

Ми пропонуємо послуги з токарної, механічної і фрезерної обробки, свердління, розточування. Потрібні Вам деталі будуть виготовлятися на стрічково-пильному верстаті, верстаті з ЧПУ.

Матеріали, з яких ви можете замовляти деталі:

 • Поліамід ПА 6 (капролон):
  - капролон графітонаповнений
  - капролон з діфульфідом молібдену
  - капролон маслонаповнений
  - капролон склонаповнений
 • Поліацеталь (ПОМ)
 • Фторопласт
  - фторопласт графітонаповнений
  - фторопласт коксонаполненний Ф4К20
  - фторопласт з додаванням скловолокна Ф 4С15
 • ПЕ 500 і ПЕ 1000
 • Текстоліт
 • Оргскло

Контроль якості виробів відбувається на всіх етапах виробництва починаючи від перевірки самого матеріалу вимогам замовника і закінчуючи тестами виробів на обладнанні замовника. Роботи з порізки капролону, поліацеталю, фторопласту та ін. матеріалів виконуються оперативно і якісно.

Для оформлення заявки зв'яжіться з нашими менеджерами або залиште свою заявку для зворотного зв'язку. Компанія Скайтек Полімер - ваш надійний помічник у вирішенні завдання будь-якої складності.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.