Код: 1708

Вироби з Поліацеталю (ПОМ, РОМ)

Характеристики
Країна-виробник
Україна
Колір
Білий Чорний
Товщина
1 мм 2 мм 8 мм 12 мм 18 мм 20 мм
От 2000 грн. Замовити

Опис товару

  Питання різання, фрезерування або, глобально, виготовлення деталей з промислових та інженерних пластиків з кожним днем ​​стає все більш гострим та актуальним. Такі матеріали як поліамід, поліацеталь, фторопласт, високо- та надвисоко-молекулярний поліетилен стають поступово звичайним витратним матеріалом. Дані матеріали виробляються та поставляються нашою компанією найчастіше у вигляді листів або стрижнів. Товщина листів можлива від 1 до 200 мм та розмірів 1 х 2 метри. Стрежні мають діаметр від 1 до 300 мм.

Цілісні стрижні та листи використовуються як готовий виріб у дуже рідкісних випадках. Як правило, для виготовлення втулки, шкребка, шестерні або іншого виробу використовується тільки частина стрижня або листа. Відрізати (відпиляти) частину листа умовного капролону досить проблематично. Ця дія вимагає високої індивідуальної навички, спеціального інструментарію чи обладнання.

Компанія Скайтек Полімер має у своєму штаті висококваліфікованих співробітників, які можуть виконати порізку та фрезерування виробу будь-якої складності та капролону, фторопласту, поліацеталю, поліетилену, оргскла, текстоліту та ін.

Ми пропонуємо послуги з токарної, механічної та фрезерної обробки, свердління, розточування. Потрібні Вам деталі будуть виготовлятися на стрічково-пиляльному верстаті, верстаті з ЧПУ.

Матеріали, з яких можна замовляти деталі:

Поліамід ПА 6 (капролон):

  • капролон графітонаповнений
  • капролон з дифульфідом молібдену
  • капролон маслонаповнений
  • капролон склонаповнений

Поліацеталь (ПОМ)

Фторопласт

  • фторопласт графітонаповнений
  • фторопласт коксонаповнений Ф4К20
  • фторопласт з додаванням скловолокна Ф4С15

ПЕ 500 та ПЕ 1000

Текстоліт

Оргскло

Контроль якості виробів відбувається на всіх етапах виробництва, починаючи від перевірки самого матеріалу вимогам замовника і закінчуючи тестами виробу на обладнанні замовника. Роботи з порізки капролону, поліацеталю, фторопласту та інших матеріалів виконуються оперативно та якісно.

 Для оформлення заявки зв'яжіться з нашими менеджерами або залиште заявку для зворотного зв'язку. Компанія Скайтек Полімер – ваш надійний помічник у вирішенні задачі будь-якої складності.

Купити деталі із Поліацеталю (POM), Ви можете в компанії Skytech Polymer.

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.