Історія поліетиленового пакета - це цікаво!

10.08.2021
Історія поліетиленового пакета - це цікаво!

Поліетилен був створений 1899 році зовсім випадково німецьким вченим Гансом фон Пехманном під час проведення наукових дослідів. На дні пробірки був виявлений осад, чимось нагадував віск, але вченому так і не вдалося дізнатися про те, яке відкриття він зробив. Але навіть тоді купити поліетиленові пакети з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer було неможливо.

За роки матеріал зазнав деяких змін, завдяки впровадженню в його склад різних елементів, завдяки чому з нього створювалися різні продукти. І тільки в 1933 році під керівництвом Еріка фосетил і Реджинальда Гібсона був проїдений експеримент з газами під високим тиском, який і допоміг розробити поліетилен в сучасному його вигляді.

Що являє собою сучасний поліетиленовий пакет?

Сучасні поліетиленові пакети виготовляються з тонкого полімерного матеріалу, який був синтезований з етилену. Так як реакція полімеризації може проходити по-різному, то і виділений поліетилен може відрізнятися по щільності.

Поліетиленові пакети широкий використовуються для упаковки товарів торговими об'єктами, а можливість брендировать такий тип упаковки значно розширює межі для власників бізнесу.

Переваги поліетиленових пакетів:

  • низька вартість;
  • міцність;
  • різноманітність форм, розмірів і дизайнів;
  • безкоштовна реклама;
  • не займають багато місця;
  • використовуються для вторинної переробки.

Інноваційні технології дозволяють виготовляти пакувальну продукцію для різних цілей. Так, замовити поліетиленовий пакет доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer можна як для харчової групи товарів, так і для промислової. Готові вироби можуть відрізнятися по щільності, за розмірами, формами і кольором.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.