Інженерні пластики PMMA, SAN, ASA, PBT, POM і інші

13.03.2018
Інженерні пластики PMMA, SAN, ASA, PBT, POM і інші

Інженерні пластики мають відмінні механічні, технологічні та термічні характеристики, якщо розглядати його в порівнянні з іншими пластиками. Нерідко вони стають прекрасною заміною металів і кераміки. З інженерним пластиком можна працювати при різних температурах - від -80 до 150 градусів.

Такий матеріал можна застосовувати як в будівництві, так і в промисловості. Він буде актуальним при виробництві транспорту, в атомній енергетиці, хімічній промисловості, а також в області медицини і сільського господарства.

Є безліч різновидів інженерного пластика, які в першу чергу відрізняються сферами використання.

Полиметилметакрилат (PMMA)

Він вважається високощільним аморфним термопластиком, що має характерні оптичні властивості.

Такий матеріал стійкий до слабких кислот, спиртів, жирів і масел. Крім цього, він характеризується електроізоляційними властивостями.

Найбільш відомі вироби з подібного пластика - це світлофільтри, лінзи, окуляри, світлові панелі і різні світильники. Нерідко застосовується в галузі автомобілебудування, реклами і при виробництві популярної побутової техніки.

Стіролакрілонітріл SAN

Даний сополімер стиролу і акрилонітрилу вважається одним з найбільш прозорих матеріалів, що має світлопропускання в 87%.

Має високу жорсткість, стійкий до сильних ударів і характеризується значними діелектричними властивостями.

Нерідко застосовується під час конструювання сантехніки, різної побутової техніки, при виробництві канцелярських приладь і навіть при виготовленні електричних приладів.

З SAN виходять відмінні деталі акумуляторів, запальнички та інша продукція.

Акрілонітрілстіролакрілат ASA

Це атмосферостійкий аналог АБС пластика. Має значну жорсткість, він стійкий до розбавлених кислот, дизельного палива і мастильного масла. Він має ряд переваг в порівнянні з подібними матеріалами, він не проявляє жовтизну і вважається досить простим в переробці. Даний вид пластика активно використовується під час виготовлення плафонів ламп, дзеркал заднього виду в машинах, а також при виробництві світлотехнічних виробів.

Полібутилентерефталат РВТ

Це полімер, який кристалізується, його відносять до розряду насичених поліефірів. Відомий як конструкційний пластик. РВТ вкрай стійкий до сильних ударів. Крім цього, він має значну твердість і жорсткість, що дозволяє йому протистояти розтріскуванню. Серед явних переваг - стійкість до різного роду розчинників, палива і гальмівної рідини. Крім цього, на пластик ніяк не вплине засіб для чищення, що дозволяє використовувати його при виробництві авто і пральних машин.

Поліоксиметилен РОМ

Це кристалічний полімер, який отримують після полімеризації формальдегіду. Стійкий до вологи, має незначний коефіцієнт тертя. Крім цього, він міцний на стиск і не боїться ударів. Його можна використовувати навіть при критично низьких для людини температурах.

Активно використовується в області механіки. Зокрема, під час виготовлення підшипників, зубчастих передач і в іншому. Може використовуватися в тих випадках, коли неминучий контакт з їжею. Його можна застосовувати навіть при 80-градусній температурі. Підходить для виготовлення електричної техніки, деталей насосів та інших комплектуючих в сфері хімічної промисловості.

Компанія Skytech Polymer пропонує широкий асортимент інженерних пластиків за доступною ціною. Вибирайте якість, перевірену часом!

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.