Код: 1709

Фторопласт (Ф4, PTFE) стрижні

Характеристики
Країна-виробник
Китай
Колір
Білий
Довжина
300 мм
Ширина
5 мм
Товщина
2 мкм
От 495 грн. Замовити

Опис товару

Розглядаючи всі сучасні види полімерів, ми можемо виділити один з найбільш міцних, що має настільки високі якісні характеристики, що він є альтернативою багатьом металам. Фторопласт став тим матеріалом, який зібрав у собі найкращі властивості, що дозволяють використовувати його у різних виробництвах.

Фторопласт Ф4 що це таке?

Ще в середині минулого століття, вчені створили унікальну речовину, яка здатна виконувати різні завдання, бути одним з найнадійніших пластмас. У процесі виробництва полімеру, з'єднуються атоми вуглецю і фтору, внаслідок чого утворюється дуже міцна і стійка кристалічна структура з наступними якостями:

  • має високу щільність, міцність, стійкість до пошкоджень, низьких і високих температур;
  • не піддається корозії;
  • має високу опірність до тертя, що збільшуємо термін експлуатації зроблених із нього деталей;
  • інертний до більшості кислот, лугів, займання.

Якщо ви не знаєте, навіщо фторопласт стрижень, то ви можете бачити його застосування в побутовій сфері: саме цим матеріалом покриті всі сковороди та каструлі, що допомагає вам готувати їжу без її пригорання. Цей цей знаменитий тефлон – одна з назв полімеру.

Сфера застосування

Такий унікальний композитний матеріал сьогодні отримав широке поширення в різних виробництвах: це медицина, машинобудування, космічна область, суднобудування, виробництва різних деталей і запасних частин, міцних конструкцій і т.д. Для тих, хто не знає для чого використовується фторопласт стрижень, то саме ця форма виробництва матеріалу вважається однією з найпрактичніших, що дозволяють виготовляти різні деталі: ущільнювачі, кільця, фільтри, обладнання для лабораторного застосування тощо.

Основні властивості полімеру

Такого поширення він набув завдяки своїм унікальним властивостям. Насамперед, це підвищена стійкість до різних температурних режимів, здатність протистояти ультрафіолету. Матеріал дуже стабільний і залишається в заданій при його обробці формі. Якщо розглядати питання, скільки коштує фторопласт стрижень від компанії Skytech Polymer, то вона пропонує найдоступніші ціни на ринку, може надати великий асортимент звичайного і модифікованого фторопласту. Застосування полімеру для виробництва різної продукції дозволяє оптимізувати масу робочих процесів, знизити собівартість деталі і паралельно з цим, збільшити її потенціал, термін експлуатації та витрати на її обслуговування. За твердженням багатьох вчених, фторопласт ще не зовсім розкрив свої можливості і в найближчому майбутньому, він набуде ще більшого поширення в багатьох сферах діяльності.

У нашій компанії ви можете замовити різання фторопласту за вашими кресленнями. Детальніше ви можете ознайомитись у розділі "Новини" - Вироби з поліаміду (капролону), фторопласту та поліацеталю за вашими кресленнями.

Купити якісний Фторопласт (Ф-4) стрижень, Ви можете в компанії Skytech Polymer.

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.