Код: 932

Чорна стабілізована плівка для мульчування, 1.2м*30 мкм

Характеристики
Ширина
1.2 м
Товщина
30 мкм
Довжина
500 м 1000 м
От 2565 грн. Замовити

Опис товару

Плівка для мульчування

Мульчуюча плівка від компанії "Скайтек Полімер" є універсальним сільськогосподарським матеріалом, який є незамінним помічником для садівників, городників і фермерів. Вона призначена для використання в різних сферах сільського господарства та садівництва з метою покращення якості та врожайності рослин, а також скорочення трудовитрат та збереження вологи у ґрунті.

Сфера застосування:

  1. Овочеві сади та городи: Плівка для мульчі ефективно застосовується для вирощування овочевих культур, таких як помідори, перці, баклажани, огірки та багато інших. Вона створює захисний бар'єр від бур'янів, запобігає їх зростанню, знижуючи необхідність вручну прополювати грядки, а також сприяє збереженню вологи в ґрунті, що сприяє зростанню здорових та соковитих овочів.
  2. Плодові сади: Мульчування є корисним методом для догляду за деревами і чагарниками, такими як яблуні, груші, вишні, смородина та ін.
  3. Квіткові культури: Плівка для мульчування може використовуватися в квітниках для захисту квітів від бур'янів, гризунів та покращення росту рослин. Вона також сприяє збереженню красивих та насичених кольорів за тривалий час.

Стандартні формати плівки для мульчування з перфорацією:

  • 1200мм*25мкм*500м
  • 1200мм*25мкм*1000м
  • 1200мм*30мкм*500м
  • 1200мм*30мкм*1000м
  • 1200мм*40мкм*500м
  • 1200мм*40мкм*1000м

В наявності є стандартні формати Плівки для мульчування. Також ми можемо виготовити будь-який розмір на замовлення. Терміни та ціна прораховується індивідуально з кожним клієнтом.

Колір:

Плівка для мульчування представлена в чорному нейтральному кольорі. Цей колір забезпечує гарне поглинання тепла від сонячного проміння, прискорюючи процеси росту рослин, а також ефективно пригнічує зростання бур'янів.

Купуйте плівку для мульчування від виробника "Skytech Polymer" прямо зараз!

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.