Код: 595

Изделия из полиамида ПА6, РА6 (капролона)

Характеристики
Страна производитель
Украина
Цвет
Белый Черный Слоновая кость
толщина листа
10-50мм
От 2000 грн. Заказать

Описание товара

Питання різання, фрезерування або, глобально, виготовлення деталей з промислових та інженерних пластиків з кожним днем ​​стає все більш гострим та актуальним. Такі матеріали як поліамідполіацетальфторопласт, високо- та надвисоко-молекулярний поліетилен стають поступово звичайним витратним матеріалом. Дані матеріали виробляються та поставляються нашою компанією найчастіше у вигляді листів або стрижнів. Товщина листів можлива від 1 до 200 мм та розмірів 1 х 2 метри. Стрежні мають діаметр від 1 до 300 мм.

Цілісні стрижні та листи використовуються як готовий виріб у дуже рідкісних випадках. Як правило, для виготовлення втулки, шкребка, шестерні або іншого виробу використовується тільки частина стрижня або листа. Відрізати (відпиляти) частину листа умовного капролону досить проблематично. Ця дія вимагає високої індивідуальної навички, спеціального інструментарію чи обладнання.

Компанія Скайтек Полімер має у своєму штаті висококваліфікованих співробітників, які можуть виконати порізку та фрезерування виробу будь-якої складності та капролону, фторопласту, поліацеталю, поліетилену, оргскла, текстоліту та ін.

Ми пропонуємо послуги з токарної, механічної та фрезерної обробки, свердління, розточування. Потрібні Вам деталі будуть виготовлятися на стрічково-пиляльному верстаті, верстаті з ЧПУ.

Матеріали, з яких можна замовляти деталі:

Поліамід ПА 6 (капролон):

  • капролон графітонаповнений
  • капролон з дифульфідом молібдену
  • капролон маслонаповнений
  • капролон склонаповнений

Поліацеталь (ПОМ)

Фторопласт

  • фторопласт графітонаповнений
  • фторопласт коксонаповнений Ф4К20
  • фторопласт з додаванням скловолокна Ф4С15

ПЕ 500 та ПЕ 1000

Текстоліт

Оргскло

Контроль якості виробів відбувається на всіх етапах виробництва, починаючи від перевірки самого матеріалу вимогам замовника і закінчуючи тестами виробу на обладнанні замовника. Роботи з порізки капролону, поліацеталю, фторопласту та інших матеріалів виконуються оперативно та якісно.

Замовити якісні деталі з поліаміду (капралону) ПА6, Ви можете в компанії Skytech Polymer. Залиште свій номер телефону у формі для зворотнього зв'язку або зателефонуйте нам прямо зараз!

Сборный заказ?

Присылайте. Посчитаем!

Доставка и оплата

Наличными, Безналичными, Visa/MasterCard

Самовывоз

Кривой Рог, Киев
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Курьером

Кривой Рог, Киев

Новая Почта

По всей Украине

Смотрите также

Каталог

Наши партнёры

Оставьте заявку

И наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время!

Спасибо за вашу заявку!

Наши менеджеры свяжутся с вами в ближейшее время.