Skytech Polymer – Ваш надійний постачальник пакувальних матеріалів в Україні

Ми експерти у виробництві поліетиленових плівок, стрейч-плівок, скотчу з логотипом, пакувального скотчу та інших матеріалів пакування. Наша продукція відповідає найвищим стандартам якості.

Про нас

Пакувальні рішення від провідного виробника в Україні

Skytech Polymer гарантує:

  • Висока якість продукції
  • Мінімальні терміни виробництва
  • Продаж оптом і в роздріб
  • Постійна і оперативна підтримка

Ми пропонуємо широкий асортимент пакувальних матеріалів, включаючи поліетиленові плівки, стрейч-плівки, пакувальні стрічки та інші спеціалізовані продукти. Наші виробничі потужності знаходяться в Києві, Дніпрі та Харкові.

Наш асортимент включає:
Поліетиленову плівку

Skytech Polymer працює на ринку України понад 10 років, надаючи якісні пакувальні рішення для бізнесу. Ми стежимо за відповідністю продукції державним стандартам і маємо всі необхідні сертифікати якості.

Оперативність

Швидка обробка та доставка замовлень.

Якість

Високі стандарти продукції, підтверджені сертифікатами.

Асортимент

Широкий вибір матеріалів для будь-яких потреб.

Від 1 до 3 днів, залежно від місцезнаходження.

Так, ми пропонуємо продаж як оптом, так і в роздріб.

Наша компанія співпрацює з такими транспортними компаніями, як «Нова Пошта», «Делівері», «САТ». Кожен клієнт може вибрати зручний для нього спосіб доставки товару.

Так, для клієнтів, які користуються послугами «Нової Пошти», надається знижка 15% на доставку. Ціна доставки розраховується згідно з установленими тарифами обраної клієнтом компанії.

Ми пропонуємо кілька варіантів оплати: готівковий розрахунок в офісі, безготівковий розрахунок, оплата на картку ПриватБанку, та накладений платіж.

Для безготівкового розрахунку необхідно переслати свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ (якщо клієнт таким є), та довіреність на фізичну особу, яка буде отримувати товар. Для отримання товару необхідно пред’явити оригінал довіреності.

Так, вся продукція має сертифікати якості.

Так, ми радо надамо безкоштовну консультацію по кожній позиції.

Щоб надати вам персоналізований досвід покупок, наш сайт використовує файли cookie.

Log in

You dont have an account yet? Register Now