Код: 1334

Захист стелажів

Характеристики
От грн. Замовити

Опис товару

Захисні елементи складських стелажів

Незалежно від міцності і надійності стелажних конструкцій актуальним залишається питання захисту підстав стійок. Механічні дії можливі з боку навантажувачів, які прямують Вузькопрохідні, набивними або палетними стелажами. Кваліфікацію і акуратність операторів не можна назвати фактором, що виключає нанесення як незначних, так і серйозних ушкоджень.

Причини установки модулів захисту

1 Комплексність захисту

Встановлені блоки дозволять зберегти цілісність не тільки стелажних стійок і рам, але і опорних колон, стін і інших складських поверхонь.

2 Безпека роботи

Вивіреного пересуванню навантажувачів між рядами сприятиме нанесена на огороджувальні елементи яскрава і зрозуміла для оператора розмітка.

3 Економічність обслуговування

Заміна захисних пристосувань в разі пошкодження обійдеться в рази дешевше в порівнянні з ремонтом стелажних модулів, розташування яких в нижній частині конструкції - додатковий пункт витрат.

Різновиди огороджувальних модулів
На виробничому підприємстві STOREHOUSE є можливість замовити різні види захисних елементів для стелажів в складських приміщеннях.

Відбійники зі сталі

До звичних способів захисту стелажних підстав фахівці відносять сталеві відбійники. Вони виготовляються певних розмірів, так як будуть встановлені на заздалегідь визначене місце. Виконані зі сталі і спеціально відформовані відбійники кріплять за допомогою болтів-анкерів до підлоги. Монтаж стелажів і обладнання їх даними захисними елементами бажано проводити паралельно.

У разі заміни одного з тих, хто прийшов в непридатність ділянок, виконання ремонтних або демонтажних робіт буде потрібна допомога кваліфікованих майстрів.

Зверніть увагу!
Через невисокий механічного опору зовнішнім впливам сталеві відбійники рекомендують встановлювати в приміщеннях з низьким ступенем передбачуваних ушкоджень.

Фронтальний спосіб захисту

При фронтальній захисту стелажних стійок використовується спеціальним чином вигнутий металевий лист, який оточує підставу з трьох сторін. Подібний варіант зручний при організації захисту ніжок стелажів в рядах, а також в окремо розташованих рамах. Фронтальні модулі можуть бути елементами різних захисних комплексів.

Кутовий спосіб захисту

Металеві щити для кутовий захисту виконуються в формі двох з'єднаних під кутом 90 градусів поверхонь. Анкерного кріплення до підлоги забезпечує високу надійність і стійкість модуля при невдалих маневрах вантажно-розвантажувальної техніки. Блок прийме всю силу удару на себе, ніж виключить деструктивні пошкодження підстав стійок.

Торцевий спосіб захисту

На підприємстві Skytechpolymer пропонується виготовлення як одинарної, так і подвійній захисній зв'язки для попередження негативних механічних впливів з боку складської спецтехніки. Захист ряду буде забезпечена конструкцією у вигляді двох кутових блоків, з'єднаних однією або двома балками. Можливі варіанти для виготовлення довших систем захисту.

Важливо!
Торцева захист визнана більш надійною, ніж кутова або фронтальна, так як є їх об'єднуючим комплексом.

Способи посилення захисту стелажних стійок

Для забезпечення більш високої захисту стелажів від пошкоджень застосовуються:

елементи із пластику, що повністю повторюють форму підстав стійок і закріплюються на рамах.

Завдяки амортизирующим властивостям пластикові модулі легко справляються з попередженням незначних навантажень на складах з малогабаритної технікою;
особливі відбійники, що встановлюються уздовж стін і навколо колон.

Щити монтують не тільки по периметру приміщень з рядами стелажів, а й в місцях паркування всіх видів складської техніки щоб уникнути пошкоджень вертикальних поверхонь;
напрямні модулі, що дозволяють попередити нанесення ударів по ніжкам стійок під час маневрування спецтехніки в рядах між стелажами.

Підпорядкування мистецтву зберігання

Компанія «Skytechpolymer»:

  • виконує виготовлення якісних захисних елементів;
  • здійснює оперативну доставку виробів на місце установки;
  • професійно виробляє монтажні роботи.

Будьте впевнені, що надійний захист стелажів від різного роду пошкоджень знаходиться під міцним панциром з металу і пластика. Перевірено на практиці!

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.