Високомолекулярний поліетилен ПЕ1000 – характеристики та сфери застосування.

06.02.2022
Високомолекулярний поліетилен ПЕ1000 – характеристики та сфери застосування.

Високомолекулярний поліетилен ПЕ1000 з'явився порівняно недавно, але вже встиг став унікальним та універсальним матеріалом, що має особливі фізико-механічні якості. Багато виробників найрізноманітнішої продукції можуть купити/замовити високомолекулярний поліетилен ПЕ100, ПЕ500 з доставкою по Україні від Skytech Polymer для своїх потреб у вигляді листів, стрижнів.

Основні характеристики високомолекулярного поліетилену ПЕ1000

З поліетилену виробляють величезний перелік різної продукції і все завдяки особливим якісним властивостям та експлуатаційним характеристикам:

  • високий ступінь зносостійкості, що дозволяє використовувати сировину як альтернативу металам;
  • здатність протистояти механічним пошкодженням (ударам, вм'ятинам, подряпинам, сколам тощо);
  • стійкість до деформацій;
  • не піддається корозії, що дозволяє замінювати деталі та конструкції з металу на вироби з поліетилену, який ще й має тривалий термін служби;
  • не вступає в реакцію з агресивними, хімічними речовинами та середовищами;
  • протистоїть тертю навіть із відсутністю мастильних речовин;
  • піддається точному обробленню, що дозволяє виробляти різні деталі та елементи;
  • піддається зварюванню, склеюванню.

Перелік переваг у матеріалу дуже довгий. Скажімо так, у поліетилену ПЕ1000 величезне майбутнє, з кожним роком з'являється все більше сфер застосування.

Де використовується матеріал

Областей використання поліетилену ПЕ1000 безліч, він підходить навіть для експлуатації в найскладніших умовах: за дуже високих і низьких температур, з постійними фізичними навантаженнями. Завдяки унікальним якостям, поліетилен знайшов застосування у машинобудуванні, хімічній та паперовій промисловості, у військовій галузі, у гірничодобувній, харчовій, медицині, будівництві, електротехніці тощо. із сировини створюють дуже міцні та стійкі до зносу покриття спортивних та дитячих майданчиків, льодових стадіонів. Особливо цінується матеріал у сфері розробок кріогенних установок, тому що дозволяє замінювати дорогі елементи із сталевих сплавів та значно здешевлювати виробництво обладнання.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.