Вибираємо матеріали для упаковки вантажу на палетах

15.01.2018
Вибираємо матеріали для упаковки вантажу на палетах

Варто приділяти особливу увагу вибору витратних пакувальних матеріалів. До того ж, для кожного типу обладнання необхідно використовувати свої пакувальні матеріали. Крім іншого, було б коректно спочатку з'ясувати, який тип упаковки вважається найкращим для збереження вашого вантажу. І вже на основі цього і вибирати пакувальне обладнання.

Для того, щоб транспортувати вантаж на палетах вам необхідно придбати такі матеріали:

  • Стрейч-стрічка;
  • Пакувальна стрічка;
  • Захисні куточки.

Пакуємо вантаж на палети

Для транспортування вантажу необхідно працювати з стрейч плівкою, яку нерідко називають стретч плівкою. Цей матеріал вкрай зручний у використанні, зокрема - для упаковки і угруповання вантажу на палетах. Крім цього, плівка надає захист від промокання, вбирання вологи, різного бруду та інших механічних впливів. Для того, щоб посилити захисний ефект, важливо скріпити на палетах вантаж за допомогою пакувальної стрічки. Використовуйте пластикові стрічки - поліестерові PET або поліпропіленові PP. Зафіксувати кінці стрічки можна за допомогою металевих гільз (скоб) або за допомогою безгільзового методу. Йдеться про фрикційне зварювання. Обмотка вантажу подібними стрічками можлива за допомогою машин або ручним способом. Різниця в тому, що поліпропіленова стрічка застосовується для кріплення вантажів середньої тяжкості. Діаметр котушки для такої стрічки - 200 мм. Поліестеровую стрічку використовують для того, щоб закріплювати особливо важкі вантажі. Діаметр котушки для таких стрічок - 406 мм. Цей показник необхідно враховувати під час вибору розмотчика стрічки.

Для того, щоб стрічка не врізалася в край вантажу і не деформувала контур, необхідно застосовувати захисні куточки. Зазвичай вибирають куточки з пластика або картону.

Транспортування в агресивному середовищі

Середовище, в якому транспортується вантаж, впливає на вибір тих чи інших витратних матеріалів. Наприклад, якщо переміщуваний вантаж буде розташований в агресивному середовищі, де є вплив додаткових чинників, то вимоги до упаковки трохи змінюються. У таких випадках використовується тільки металева пакувальна стрічка або штрипс. Скоби (гільзи) для кріплення кінців в даному випадку випускають в більшій товщині, а безгільзове кріплення роблять за допомогою «прокусування» кінців стрічки.

Це головна інформація, яку слід знати про витратні пакувальні матеріали, якщо ви так чи інакше пов'язані з транспортуванням вантажу на палетах. Працюйте з якісними матеріалами та проводьте роботи на вищому рівні!

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.