Види і переваги сучасної упаковки

17.08.2021
Види і переваги сучасної упаковки

Сучасний споживач харчових продуктів вимогливий не тільки до якості самого товару, але і до властивостей, дизайну, екологічності тари, в яку відбувається розфасовка. Останні тенденції показують, що багато виробів, покупець віддає перевагу в паперовій та картонній упаковці, особливо - в пакетах.

Привабливі комбіновані варіанти: картон та фольга, полімери та плівка, дерево і крафт-папір.

Для харчової промисловості важливий такий момент, як ціна тари: економічно вигідніше пропонувати товари в упаковці легкого питомої ваги, які не роблять сам продукт дорожче. До таких відносять папір, біополімери, поліпропілен, фольгу та ін.

Переваги харчової упаковки:

  • Різноманітність видів. Залежно від виду харчової продукції виробник може замовити поліетиленові або паперові пакувальні матеріали.
  • Доступна вартість. Виробники пропонують великий асортимент пакувальних матеріалів різного цінового сегмента.
  • Здатність зберегти товарний вигляд продукту, його властивості та якості.
  • Захист продукції від шкідливого впливу навколишнього середовища, мікробів і бактерій.

Види харчової упаковки?

Різні види харчової продукції передбачають використання і різних видів пакувальних матеріалів. Серед найбільш затребуваних варто виділити:

  • паперова і картонна упаковка (пакети, паперові листи, коробки, тарілки і стакани);
  • поліетиленова упаковка (харчова стрейч-плівка, полімерні пакети, вакуумна упаковка, термоусадочні пакети);
  • пластикова упаковка (контейнери, тарілки, стаканчики та ін.).

Важливе значення має і брендування: красивий і привабливий логотип, девіз або корисна інформація, відразу привертають увагу і залишаються в пам'яті споживача. А це збільшує приплив нових клієнтів і доходи виробників продуктів. Друк на упаковці - це не тільки ефективна і дешева реклама, але і показник успішності і конкурентності компанії.

Конкурувати в сучасних умовах не так вже й просто, тому керівники і власники компаній йдуть на різні заходи для того, щоб привернути до себе клієнта. Більш того, існують певні норми і вимоги для підприємств по виготовленню і зберіганню харчової продукції, яким беззаперечно необхідно слідувати.

Так, харчова упаковка стала не тільки способом прорекламувати і просунути продукт, а й зберегти його товарний вигляд, властивості і якості. Саме тому виробники вважають за краще замовити брендування харчової упаковки з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.