Пакувальні матеріали, види, для чого використовуються і де купити?

15.03.2023
Пакувальні матеріали, види, для чого використовуються і де купити?

Пакувальні матеріали, види, для чого використовуються і де купити?

Вибираючи пакувальний матеріал, сьогодні дедалі більше віддають перевагу простим і функціональним варіантам, що мають чудові якісні властивості, легку вагу, привабливий зовнішній вигляд. Саме такими характеристиками володіє плівка пакувальна, представлена на споживчому ринку в широкому асортименті та розмаїтті видів, завдяки чому кожен може підібрати для себе оптимальну упаковку.

Промислова плівка: види

На тлі нових технологій виробництва поліетилену, що активно розвиваються, на ринок регулярно надходять нові види плівки. Але найосновнішими, найпопулярнішими і найпрактичнішими, споживчий попит визначив такі варіанти:

- пакувальна плівка стрейч, що має унікальну здатність розтягуватися, щільно упаковувати різну продукцію, захищаючи її тим самим від усіляких пошкоджень і зовнішнього агресивного впливу. Матеріал належить до категорії дешевих і економних, тому що служить ще як фіксатор товару під час транспортування. Область застосування - одна з найширших;

- двосторонній скотч купити який ви можете в нашому магазині - багатофункціональна упаковка, за допомогою якої можна міцно скріпити різні поверхні. Виготовляється з поліетилену високої щільності, застосовується в багатьох сферах будівництва, - скотч будівельний двосторонній, торгівлі та промисловості;

- плівка харчова призначена для пакування продуктів харчування. Особливість матеріалу полягає в тому, що він надійно захищає продукцію від пошкодження, не дає змоги утворюватися всередині патогенному середовищу, зберігає привабливий зовнішній вигляд товару;

- рулони плівки поліетиленової виробляються з різними фізичними параметрами: щільністю, міцністю, ступенем прозорості та товщиною, що дає змогу матеріал застосовувати в найрізноманітніших галузях промисловості, торгівлі, сільського господарства та будівництві.

Цей перелік можна продовжувати досить довго, адже упаковка київ сьогодні представлена у великому спектрі різновидів, серед яких завжди можна вибрати варіант для своїх потреб.

Де купити пакувальні матеріали

На сучасному споживчому ринку представлена велика кількість компаній і підприємств, що пропонують упаковку різного виду. Наш магазин пакувальних матеріалів Skytech Polymer володіє великим і різноманітним асортиментом продукції: плівка харчова і поліетиленова, стрейч плівка, повітряно-бульбашкова, термозбіжна і т.д. У нас ви також можете купити скотч з логотипом, який є найпростішим, але ефективним рекламним інструментом для просування вашої продукції на споживчому ринку.

Скотч з логотипом київ ціна якого в кілька разів менша, ніж замовлення рекламних проспектів у поліграфії, а ступінь результативності просування товару - вищий. Ми співпрацюємо як з оптовими клієнтами і партнерами, так і пропонуємо свій асортимент звичайним покупцям, які обирають простий, але якісний варіант упаковки - плівки, пакети, скотч.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.