Упаковка хліба за допомогою термозбіжної ПОФ плівки

12.01.2018
Упаковка хліба за допомогою термозбіжної ПОФ плівки

Нерідко у виробників хлібобулочних виробів виникає вічно актуальне питання - яким чином варто пакувати свій товар, щоб зберігати його поживні якості і вигідно виділяти з сотні інших. Упаковка таких виробів можлива тільки в тому випадку, якщо ви дотримуєтеся деяких правил. Про них і поговоримо сьогодні.

Хліб сьогодні відноситься до тієї категорії продукції, яка не потребує обов'язкової упаковки. Крім іншого, в Україні такі упаковки вважаються нововведенням. На плівку розміщують самоклеючу етикетку, яка вміщує в себе інформацію про виробника та інші дані.

Перед тим, як вибрати ту чи іншу упаковку, необхідно розуміти, для чого вона потрібна. Упаковка хліба, зокрема, мало чим відрізняється від інших.

Основні вимоги такі:

  • Упаковка повинна максимально захищати продукт від будь-яких зовнішніх впливів.
  • «Дихаюча» структура плівки. Це важливо, щоб не утворювався конденсат, адже він погано впливає на термін зберігання виробу.
  • Виконання інформаційної та маркетингової функції.

Все частіше великі супермаркети вдаються до використання упаковки хліба саме в перфоровану термозбіжну плівку. Як підсумок - продукт зберігає свій колір і аромат.

Головна перевага плівки ПОФ - це екологічність. В ній немає хлору, який міг би виділяти небезпечні речовини діоксинового ряду.

Ось ще кілька причин, за якими варто вибрати якісну термозбіжну плівку для упаковки хліба:

  • Збільшення терміну зберігання хліба.
  • Хліб можна упаковувати гарячим, і буде збільшена продуктивність роботи, зменшаться час і витрати на те, щоб продукт охолодити.
  • Висихання хліба не відбувається через практично непомітну перфорацію.
  • Продукт захищений від бруду і пилу.
  • Захист від механічних пошкоджень.
  • Точне повторення плівкою форми хліба.

Наша компанія поставляє термозбіжну ПОФ з перфорацією для різних груп продуктів. Можете звернутися до наших менеджерів - вони допоможуть вибрати оптимальну плівку для вашого виробництва продукції. Звертайтеся!

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.