Унікальні властивості поліетилену та поліетиленової плівки

19.10.2021
Унікальні властивості поліетилену та поліетиленової плівки

Унікальні властивості поліетилену та поліетиленової плівки

Сьогодні важко уявити собі область і сферу, де не використовували б поліетилен або продукцію, зроблену з цього матеріалу. Завдяки активному розвитку нових технологій, появи інноваційних добавок, проста, прозора плівка стає унікальною сировиною, застосовуваною навіть в космічній галузі.

Властивості і переваги

Поліетилен об'єднав в собі якості, недоступні іншим типам матеріалів:

  • не підається корозії, як метали;
  • не пропускає вологу і воду;
  • захищає від забруднень і агресивного середовища;
  • не реагує на низькі температури;
  • має високий ступінь звукопоглинання.

Це невеликий список переваг, які роблять поліетилен затребуваним і популярним.

Основні сфери застосування

Перерахування областей застосування цього матеріалу, займає не одну сторінку і з кожним роком сфера поширення поліетилену тільки розширюється. Відзначимо найосновніші:

  • побутова сфера;
  • медицина, будівництво, авіаційна промисловість і т.д;
  • пакувальна продукції;
  • сільське господарство.

Кожному виробнику необхідно правильно вибирати матеріал з відповідними фізико-хімічними властивостями, придатними для випуску певного типу продукції. Ми рекомендуємо купити поліетиленову плівку з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer за найнижчими цінами на ринку. Для сільськогосподарської сфери, підходить плівка низького тиску, за допомогою якої роблять теплиці, укривні матеріали для грунту. Поліетилен високого тиску використовують в харчовій промисловості, будівельної, для ізоляції та утеплення комунікацій.

Плівка стала сировиною для випуску професійного інструменту, що застосовується в будівництві, ремонті, сільському господарстві, в машинобудуванні, авіабудуванні. Широко використовують сировину для створення якісних і міцних рибальських снастей, медичного обладнання та витратних матеріалів.

За прогнозами аналітиків ринку полімерів, поліетилен ще не до кінця розкрив свій потенціал і в недалекому майбутньому слід очікувати нових проривів у розробці цікавих технологій, інноваційних рішень.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.