Типи та властивості повітряно-бульбашкової плівки

15.01.2022
Типи та властивості повітряно-бульбашкової плівки

Високі амортизаційні властивості, прозорість, міцність та універсальне застосування – це все про повітряно-бульбашкову плівку. Пакувальний матеріал не тільки надійно захищає продукцію від пошкоджень, але й допомагає проводити візуальний контроль за збереженням виробів.

Основними властивостями плівки позначають:

  • високий рівень міцності;
  • здатність до розтягування;
  • відмінні теплоізоляційні якості;
  • водонепроникність;
  • стійкість до пошкоджень;
  • температурних коливань.

Відмінні якісні та експлуатаційні характеристики, роблять матеріал популярним, наші замовники можуть купити/замовити пухирчасту плівку від компанії Skytech Polymer з доставкою по Україні за найкращими цінами будь-якого виду.

Різновиди повітряно-бульбашкової плівки

Категорії матеріалу розрізняють:

  • двошарова плівка відноситься до економічних матеріалів, з одного боку, зроблені осередки, заповненими повітрям. За допомогою цієї упаковки можна забезпечити амортизацію під час ударів. Найчастіше застосовують як наповнювач;
  • тришарова з гладкою, зовнішньою поверхнею, але між шарами плівки розташовуються камери-осередки, заповнені повітрям. На відміну від першого варіанту, це міцніший і надійніший матеріал, стабільний і стійкий до негативних впливів, витримуємо високі фізичні навантаження, розтягування. З нього виробляють міцні пакувальні пакети, чохли;
  • парникова знайшла застосування в сільському господарстві, де з неї роблять теплиці та парники або застосовують як покривний матеріал. Плівка здатна захищати висадки від ґрунтових та зовнішніх морозів. Такий матеріал виготовляється зі спеціальними добавками, які підвищують якісні та експлуатаційні характеристики матеріалу. Плівка стає стійкою до впливу променів ультрафіолету, продовжується термін служби.

На ринку має попит і пухирчаста плівка з металізованим покриттям або спіненим складом. Цей комбінований матеріал поєднує в собі всі найкращі властивості плівки, металевих ниток і спіненого поліпропілену: має жорсткість, міцність, стабільність розмірів, високі теплоізоляційні характеристики.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.