Знімаємо двосторонній скотч

17.01.2018
Знімаємо двосторонній скотч

Від дати заснування скотча пройшло практично 100 років. Сьогодні це не просто засіб для склеювання, але і універсальний пакувальний матеріал для будь-яких цілей. Липку стрічку застосовують в ряді галузей і вважають незамінним помічником у побуті. Але залишається відкритим одне питання: яким чином потрібно знімати двосторонній скотч, щоб на поверхні не залишалося слідів.

Простий спосіб видалення клейкої стрічки

Перш за все варто приготувати такі приладдя:

 • Розчинник з основою зі спирту;
 • Будівельний фен;
 • Гумова насадка для шліфувальної машинки;
 • Рослинна олія;
 • Серветка.

Тепер можна приступати до видалення клейкої стрічки звичайного або малярного типу.

Алгоритм повинен бути такий:

 1. Нагрівайте скотч за допомогою фена. Клей стане більш м'яким і стрічка легко відклеїться від будь-якої поверхні.
 2. Намочіть серветку за допомогою розчинника і добре протріть місце з залишками клею і стрічки.
 3. Якщо у вас не вийшло дістати фен, то можна буде змочити поверхню гарячою водою або обробити парою. Таким чином залишки клею і стрічки видаляться за короткий термін.

Знімаючи двосторонній скотч з меблів і пластика, використовуйте рукавички. Це запобігатиме потраплянню розчинника на шкіру.

Корисні рекомендації

 • За допомогою гумової насадки для дрелі або болгарки затріть місця, на яких залишився клей, і тоді покриття ніяким чином не постраждає;
 • Якщо двосторонній скотч був наклеєний на скло, намочіть серветку спеціальним очищувачем для скла та добре обробіть зону, на якій була клейка стрічка;
 • Для лакової поверхні варто застосувати рослинне масло: нанесіть його на стрічку і залиште на кілька годин. Таким чином стрічка віддалиться швидко.

Всі зазначені способи видалення клею добре працюють, вони безпечні і надійні. Але найкраще працювати зі спеціальною клейкою стрічкою, яка призначена для легкого видалення. Якщо ви правильно підібрали скотч, тоді у вас не виникне жодних труднощів навіть через довгий термін.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.