Скотч з логотипом - навіщо він потрібен?

08.02.2018
Скотч з логотипом - навіщо він потрібен?

Бренд-скотчем називають спеціальну клейку стрічку, на яку наноситься певна інформація. Як правило, такий скотч робить будь-яку упаковку впізнаваною, а також захищає її і наділяє інформативністю. Але навіщо в принципі він потрібен і в чому його відмінність від звичайних стікерів або прозорого скотчу?

Переваги роботи із скотчем з логотипом:

  • Це частина стилю компанії і важливий атрибут бренду відомих фірм.
  • Матеріал має акуратний і такий вид, що виділяється з-поміж інших. 
  • У замовника більше не буде можливості переплутати упаковки.
  • З скотчем «Акція» всі актуальні пропозиції завжди будуть на видному місці.
  • Упаковку із спеціальним скотчем неможливо непомітно відкрити і витягти звідти товар.
  • Така клейка стрічка вважається відмінним захистом від підробок і витівок конкурентів.
  • У вас завжди буде порядок на складі, і ви будете витрачати менше часу на пошук необхідного вантажу.
  • Це оригінальне вираження вашої індивідуальності. І відмінна заява про себе.

Багато компаній останнім часом вже встигли оцінити всі плюси переходу на брендований скотч і успішно працюють з ним в своїй практиці.

Зручність роботи з брендованим скотчем

Нерідко скотч з логотипом можна зустріти у великих супермаркетах для упаковки товарів і господарських матеріалів. Це пояснити досить просто: таким чином дуже зручно приймати товар і здійснювати інформаційну функцію. Даний факт ще раз говорить про те, що скотч з логотипом компанії - це важливий атрибут компанії, яка планує вийти на міжнародний ринок.

Захист упаковки

В Україні працює безліч сучасних компаній, що займаються організацією відправки товарів по багатьом містам. Таким чином розширюється ринок збуту продукції та компанія стає більш впізнаваною. Але нерідко трапляється так, що під час транспортування товарів бувають випадки крадіжки товару і його підміни. Таким чином довіра до постачальника грунтовно підривається. А відновити «підмочену» репутацію, як відомо, досить проблематично.

Працюючи з пакувальним скотчем, на який нанесений логотип, ви можете бути повністю впевнені: ваш товар збереже свій первісний вигляд. Все просто: надійний шар клею в стрічці надійно заклеїює коробку і упаковку, при цьому захищаючи її від розтинів і різних пошкоджень. А якщо у ваших робітників не буде можливості переклеїти скотч, то це убезпечить упаковку від дій недобросовісних перевізників і тих, хто працює на терміналах і складах. В іншому випадку одержувач зможе неозброєним оком побачити: коробку все-таки намагалися розкрити.

Скотч з логотипом - це корисна клейка стрічка, яка вважається незамінною в роботі великих компаній. Skytech Polymer допоможе підібрати найкращі варіанти для вас і виконає якісний друк вашого бренду на клейкій стрічці.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.