Бульбашкова плівка - для чого використовується і де купити?

16.03.2023
Бульбашкова плівка - для чого використовується і де купити?

Бульбашкова плівка - для чого використовується і де купити?

Серед великого розмаїття пакувальних матеріалів кожен споживач може підібрати для себе найоптимальніший варіант, який задовольнятиме всі його потреби щодо захисту продукції, зовнішнього вигляду. Що стосується такого матеріалу, як бульбашкова плівка, то вона є одним з найбільш практичних видів упаковки, за допомогою якого можна ретельно захистити різні вироби.

Що являє собою плівка повітряно пухирчаста

Упаковка цього типу виготовляється з поліетилену високого тиску і буває двох видів:

- складається з двох шарів, один з яких - це гладке полотно щільного поліетилену, а другий шар - це плівка київ, яка створює осередки, заповнені бульбашками повітря, міцно наклеюється на перше полотно;

- складається з трьох шарів: два зовнішні шари - це осередки, наповнені повітрям, клеяться на центральне, гладке полотно, і вся плівка являє собою двосторонні бульбашки повітря.

В останні роки також з'явився такий варіант, як парникова бульбашкова плівка, яка допомагає створювати в теплицях необхідний рівень мікроклімату для вирощування сільськогосподарських культур.

Під час виробництва плівки, комірки створюють певного розміру, який може бути від 6 х 3 мм і до 30 х 10 мм. Залежно від цих параметрів і визначаються сфери застосування упаковки.

Для чого необхідно купити бульбашкову плівку

Цей тип пакувального матеріалу має прекрасні властивості:

- якісно і надійно упаковує вироби;

- володіє амортизаційними властивостями, завдяки чому захищає вироби від пошкоджень при ударах, транспортуванні, падінні вантажу;

- захищає від впливу бруду, вологи.

Плівка використовується для захисту найрізноманітніших виробів і продукції.

Як і де застосовується обгорткова плівка з бульбашками повітря

Упаковка призначена для ефективного захисту найрізноманітніших виробів і продукції в багатьох сферах виробництва:

- захист крихких і цінних предметів типу скла, кераміки;

- захист меблів від подряпин під час транспортування;

- захист металопластикових виробів;

- забезпечує захист деталей і елементів в оптичній, медичній сфері, машинобудуванні, приладобудуванні, виробництві світильників і люстр, вітрин тощо.

Подібні рулони плівки знайшли своє застосування і в побуті: тришаровий варіант сьогодні застосовують як утеплювач та ізоляційний матеріал у будинках і квартирах, під час прокладання автономної каналізації та водопостачання, упаковка київ чудово підходить для забезпечення захисту побутових речей під час переїзду.

Де купити бульбашкову плівку

Багато сучасних виробників матеріалів з поліетилену пропонують своїм споживачам подібну упаковку. Якщо ви хочете купити якісний матеріал, що відповідає всім європейським стандартам, наш магазин пакувальних матеріалів Skytech Polymer пропонує вам всі види цього матеріалу: двошарову, тришарову і парникову, що випускаються у вигляді полотен і рулонів з різною шириною і довжиною. Сьогодні продаж пакувальних матеріалів здійснюється для роздрібних і оптових клієнтів, у нас діє гнучка система знижок для постійних покупців.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.