Прозорий скотч як універсальний засіб для надійного пакування

10.09.2021
Прозорий скотч як універсальний засіб для надійного пакування

Прозорий скотч як універсальний засіб для надійного пакування

Сфера пакування сьогодні може запропонувати великий і різноманітний асортимент матеріалів, призначених для пакування продукції. При правильно підібраному вигляді коштів, будь-який виріб і товар можна надійно захистити від пошкоджень.

Сьогодні великою популярністю користується прозорий скотч пакувальний, дешеве, міцне і зручне винахід.

Особливості прозорої клейкої стрічки

Наша компанія виробляє якісний продукт, ми рекомендуємо купити скотч пакувальний прозорий з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer за найнижчими цінами на ринку. В асортименті можна вибрати:

  • клейку стрічку з каучуковим клеєм. Володіє високим ступенем зчеплення з різними поверхнями, не піддається впливу різних температур, вологи, здатний витримувати фізичні навантаження довгий час;
  • скотч з акриловим клейовим шаром частіше застосовують в побутовій сфері для склеювання різної пакувальної тари.

Пакувальний скотч: специфіка застосування

Ми пропонуємо клейку стрічку з різними параметрами: довжиною і висотою, шириною рулону, можливий друк логотипу та інших зображень на стрічці.

Найчастіше скотч пакувальний прозорий застосовують:

  • склеювання матеріалів (коробки, мішки, пакети тощо);
    обклеювання різних поверхонь;
  • склеювання і обклеювання важких і нестандартних вантажів.

Грамотно обрана стрічка, здатна витримувати дуже велику вагу, вона не деформується, не пошкоджується від механічних впливів, не боїться вологи, інертна до біологічних середовищ.

Замовлення скотча з логотипом від Skytech Polymer, допомагає не тільки надійно і міцно упакувати продукцію, але і служить дешевим, ефективним інструментом для залучення уваги потенційних споживачів, виділяє виріб на тлі конкурентів, створює індивідуальний характер товару.

У побутової, офісної та промислової областях широко застосовують не тільки скотч, але і спеціальні пристрої для зручності використання - диспенсери. З їх допомогою можна акуратно, швидко і надійно обклеювати поверхні і тару.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.