Код: 598

Прозора плівка BOPP

Характеристики
Країна-виробник
Україна
Колір
Прозорий
Товщина
15-40 мкм
Ширина
50-1500 мм
Тип
Пакувальний
Основа
Поліпропілен
Кількість шарів
3
От 151 грн. Замовити

Опис товару

БОПП-плівка це біаксально орієнтована поліпропіленова плівка, яка відрізняється високими бар'єрними, физико-механічними і оптичними властивостями.

Цей вид плівки стійкий до високих температур, має гнучкість і міцність. БОПП застосовується в харчовій, паперовій, тютюновій, медичній, парфюмерній, легкій промисловостях. БОПП є основою для виробництва скотчу - як основа липкої стрічки.

Виділяють такі поліпропіленові плівки:

  1. орієнтовані (OPP/ОПП)
  2. двоосно-орієнтовані (BOPP/БОПП) - міцніші, оскільки має іншу молекулярну структуру,
  3. неорієнтовані (СРР/Каст), в основному - для виготовлення пакетів.

Типи БОПП-плівок :

  • БОПП-плівка прозора - завдяки своїй прозорості дозволяє побачити продукцію і оцінити її якість. Цей вид плівки вигідний і для виробника, який може продемонструвати покупцеві свій товар і показати його відмінності від товару конкурентів. Найчастіше така плівка використовується для упаковки канцелярського приладдя, випічки і хлібобулочних виробів, сипучих продуктів, бакалійних і інших товарів харчової промисловості.
  • БОПП-плівка перлинна - виробляється завдяки використанню спеціальних добавок. В результаті виходить вспінена структура поліпропілену, яка здатна відбивати світло. Також перлинна плівка характеризується нижчою питомою вагою, а отже - більшою економією при використанні. Перлинна плівка витримує температуру нижче нуля, тому її часто застосовують для упаковки продуктів, які потребують холодного зберігання.
  • БОПП-плівка біла - сама по собі ця плівка має білий колір, тому для друку на ній не застосовується білий барвник. Плівка використовується для упаковки харчових продуктів : бакалійних товарів, випічки, хлібобулочних, кондитерських виробів та ін.
  • БОПП-плівка металізована - в неї також найчастіше завертають ті харчові продукти, для яких важливо зберігати стійкість до дії світла, кисню і водяної пари. Цю властивість поліпропіленової плівки забезпечує металізація. Така упаковка легко може стримати розвиток в продукті всіляких шкідливих організмів, що автоматично збільшує термін придатності продуктів.

Поліпропіленова плівка може вироблятися завтовшки від 12 до 120 мкм, шириною від 50 мм до 1500 мм Готова продукція формується або по діаметру, або вазі, або залежно від кілометражу.

Замовити якісну прозору поліпропіленову плівку БОПП Ви можете в компанії Skytech Polymer. Залиште свій номер телефону у формі для зворотнього зв'язку або зателефонуйте нам прямо зараз!

Толщина, мкм

20

25

30

35

Ширина, мм

100-1500 по заявке

Вес, г/м2

18,2

22,8

27,3

31,9

Прочность при разрыве MD, МПа

130

Прочность при разрыве TD, МПа

250

Относительное удлинение MD, %

200

Относительное удлинение TD, %

65

Паропропускаемость при t25С,г/(м2, 24 ч)

0,25

0,20

0,2

0,2

Проходимость кислорода (м2. 24ч. 0,1 МПа)

150

Коэффициент трения

0,20 — 0,40

Температура сваривания, С

105-140

Оптическая плотность, N/15мм

2,0

2,2

2,3

2,4

Коронация, mN/m

40

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.