Поговоримо про сигнальну стрічку

05.12.2017
Поговоримо про сигнальну стрічку

Сигнальна стрічка вважається простим, але дуже надійним способом огородження будь-яких небезпечних об'єктів. Вже протягом багатьох років її використовують в якості способу попередження про небезпеки.

Основною метою використання таких стрічок вважається запобігання потрапляння перехожими на заборонні території. Вона може бути забороненою по ряду причин:

  • Наявність високовольтних кабелів, які можуть вдарити людину струмом.
  • Виділення великого об’єму шкідливого газу.
  • Є велика ймовірність падіння снігу або льоду.
  • Місце є аварійним або таким, на якому відбулася певна подія.
  • Це закритий захід, на якому не хочуть бачити сторонніх гостей.

Згідно до чинного законодавства, звичайно, будь-яке небезпечне місце повинно бути за замовчуванням огороджене. Але якщо стрічки немає, це є прямим порушенням. А це вже може призвести до кримінальної відповідальності.

Нерідко сигнальна стрічка застосовується тоді, коли необхідно позначити місця комунікацій. Це значно спрощує завдання їх пошуку і допомагає уникнути будь-яких пошкоджень. Тоді її потрібно кріпити трохи вище комунікацій. Коли землю будуть копати, її відразу ж виявлять і вдасться уникнути аварійних ситуацій.

Як правило, сигнальна стрічка виготовляється з міцного поліетилену високої якості. Ціна таких виробів буде прямо пропорційна матеріалу, з якого їх виробляють. Вартість може сильно відрізнятися, тому відразу визначтеся з пріоритетом: вам важлива низька ціна, або надійний і міцний виріб.

Що стосується забарвлення виробу, то воно може бути різноманітним: все залежить від призначення сигнальної стрічки. Як правило, мова йде про червоний, синій, помаранчевий і жовтий кольори. Класичним і незмінно актуальним варіантом було і залишається червоно-жовте забарвлення. Воно завжди дуже помітне і легко впізнаване.

Купуючи сигнальну стрічку, варто подумати про те, щоб в майбутньому на неї наносити різні написи. Якщо ви донесете до перехожих конкретний вид небезпеки, таке попередження буде ще більш ефективним. Ви матимете змогу вберегти потенційно небезпечний об'єкт або місце, а люди будуть спокійні за своє життя і здоров'я.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.