Пластик листовий - стільниковий і монолітний полікарбонат

14.03.2018
Пластик листовий - стільниковий і монолітний полікарбонат

Сотовий полікарбонат представляє собою листовий пластик, який виготовляють з полімерних матеріалів. Має відмінну стійкість до сильних ударів, а також вважається дуже легким матеріалом. Його активно використовують в архітектурі, в побутовій сфері і навіть в масштабному будівництві. Листи полікарбонату, як відомо, складаються з сот. Вони виходять з поздовжніх ребер жорсткості. Місце, яке з'являється між даними каналами, заповнюється за допомогою повітря. Це сприяє тому, що забезпечується теплоізоляція і звукоізоляція. Дані поздовжні канали формують з полікарбонату міцний пристрій, який можна використовувати і в сфері міського будівництва. Подібний матеріал набагато менше важить, ніж звичайні скляні конструкції. Основними розмірами полікарбонату, які сьогодні найбільш поширені, вважаються довжина від 6 до 12 метрів, ширина в 2.1 метра і товщина в 4 до 16 мм.

Сотовий полікарбонат володіє прекрасною властивістю, яка виражається в пропускній здатності променів сонячного світла. Звичайні плити випускають в широкому спектрі кольорів - від зеленого і бірюзового до червоного і бронзового. Кольоровий пластик коштує трохи дорожче, ніж стандартний полікарбонат.

Монолітний полікарбонат, в свою чергу, являє собою якісну пластмасу, яка виплавляється за допомогою екструдера і формується у вигляді довгих листів.

У будівництві цей матеріал чудово замінює вироби зі скла. Це пояснюється тим, що звичайне скло дуже важке і може легко пошкодитися при експлуатації. Монолітний полікарбонат володіє надзвичайною міцністю, що його явно виділяє серед інших листових матеріалів.

Якщо товщина плити становитиме 6 міліметрів і більше, тоді її можна буде застосовувати в області антивандальних технологій, які широко використовуються в банках. Монолітна плита важить трохи більше, ніж сотовий полікарбонат. Це можливо за рахунок повітря, що знаходиться всередині першого. Такий матеріал буде надійним. Будьте впевнені: при будь-якій погоді він не втратить своїх властивостей.

Поверхня листового пластика не змінюватиме своє забарвлення і ступінь прозорості. В якості захисту від ультрафіолетових променів буде служити спеціальна плівка, якою покриють листи. Пропускна здатність матеріалу буде постійною: вона не зміниться навіть через кілька років експлуатації і становитиме приблизно 90%.

Замовляйте якісний полікарбонат для своїх потреб - вибирайте Skytech Polymer!

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.