Друк логотипу на стрейч-плівці. Як швидко і ефективно підвищити впізнаваність вашого бренду?

20.10.2021
Друк логотипу на стрейч-плівці. Як швидко і ефективно підвищити впізнаваність вашого бренду?

Друк логотипу на стрейч-плівці. Як швидко і ефективно підвищити впізнаваність вашого бренду?

Стрейч-плівка стала справжньою революцією в пакувальній сфері і полегшила багато процесів пакування товарів, як стандартної, так і великогабаритної групи. Сьогодні практичний матеріал застосовують всюди, від торгових центрів і офісів, до упаковки обладнання, будівельних матеріалів.

Що дає друк логотипу на стрейч-плівці

Універсальна пакувальна плівка володіє міцністю і високою щільністю, еластичністю і прозорістю, вона ефективно захищає продукцію від негативного впливу різних чинників. Але при цьому, матеріал здатний дихати, що допомагає товарам зберігати свої якісні властивості.

Ми рекомендуємо замовити друк логотипу на стрейч-плівці з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer за найнижчими цінами на ринку. Такий рекламний прийом зробить будь-яку продукцію впізнаваною, привабливою, її легше будуть ідентифікувати не тільки споживачам, але і можливим майбутнім партнерам, які точно відзначать оригінальність упаковки і креативний підхід.

Переваги брендування стрейч-плівки

Друкуючи логотип на такому унікальному пакувальному матеріалі, можна в рази підвищити просування товару на ринку і отримати більше вигоди для свого бізнесу:

  • зменшення статей витрат на додаткові відзнаки (етикетки, стікери, інструкції);
  • сам матеріал також економічно вигідний, тому що має властивість розтягуватися, міцно закріплює продукти;
  • плівка працює з гарячими і замороженими виробами;
  • друк логотипу проходить стійкими фарбами, стійкими до різного впливу;
  • брендування проводиться на плівці будь-якої товщини.

Крім привабливих логотипів, можливе нанесення на стрейч-плівку корисної інформації (технічних інструкцій, даних компаній, рекомендацій зі зберігання і транспортування). Це також зменшує витрати і дозволяє не збільшувати ціну на сам товар.

Мінімальне вкладення грошових коштів в такий простий вид реклами, допомагає отримувати максимальну віддачу у вигляді підвищення продажів і кількості залучених споживачів.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.