Код: 1455

Палетообмотувач роботизований CPT-601

Характеристики
От 118000 грн. Замовити

Опис товару

Мобільний акумуляторний робот-паллетообмотувач CPT-601 - самохідний автоматичний пакувальник для товарів на палетах з високою продуктивністю. Така машина незамінна при пакуванні нестійких, великогабаритних або важких вантажів нестандартної форми, а також у випадках, коли ускладнена доставка піддонів в місце пакування (склади, логістичні центри і т.п.). 

Машина легко пересувається оператором до місця пакування, далі оператор фіксує плівку до піддона з вантажем, запускає програму і машина в автоматичному режимі обмотує палету стретч плівкою. Такий палетообмотувач дозволяє суттєво скоротити витрати робочого часу працівників складу , зводячи ручну працю до мінімуму.

Мобільний палетопакувальник Youngsun CPT-601 - це ідеальне рішення для пакування вантажів будь-якої ваги, форми та розмірів. Апарата не потребує додаткового електричного підключення, мобільний, запобігає можливості падіння вантажу з піддона, практичний, надійний і простий в експлуатації.

Youngsun CPT-601, незважаючи на простоту в експлуатації, рекомендований для промислового застосування й ураховує самі критичні робочі умови

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.