Код: 596

Поліамід ПА-12

Характеристики
От 156 грн. Замовити

Опис товару

Поліамід - це полімер, вироби з якого використовуються практично у всіх сферах діяльності людей. Вважається хорошим інженерним і електроізоляційним матеріалом, який застосовується в радіотехнологіях, електротехніці, автомобілебудуванні і багатьох інших галузях.

ПА- 12 (полілауринлактам) - це екструдований поліамід, який має неперевершену ударостійкість; він стійкий до більшості хімікатів і демонструє незмінні властивості у великому діапазоні температур, навіть при кріогенних застосуваннях. У нього найнижча щільність з усієї групи поліамідів.

У нашої компанії ви можете замовити порізку поліаміду по вашим кресленням. Детальніше ви можете ознайомитися в розделі "Новини" - Вироби з поліаміду (капролону), фторопласту та полиацеталю по вашим кресленням.

В наявності і під замовлення:

  • Zellamid® 1200 (нейлон 12), природний колір

Призначення: вставки гідравлічного циліндра для навантажувальних рамп і платформ, клапани і ущільнення в хімічній промисловості.

  • Zellamid® 1200 G (литий нейлон 12), природний колір

Литий ПА-12, Zellamid® 1200 G, виготовляється компанією Zell - Metall з сировини лаурінлактама в процесі відливу мономера без тиску. Плавний перехід від полімеризації до кристалізації створює міцну кристалічну структуру для застосування в умовах, що вимагають підвищеної жорсткості. У ZELLAMID® 1200 G дуже низький рівень поглинання вологи, що обумовлює стабільність розмірів у поєднанні з високою ударною в'язкістю навіть при низьких температурах і високій хімічній активності. ZELLAMID ® 1200 G є ідеальним рішенням для деталей, працюючих під великим навантаженням і схильних до зносу, з високими вимогами до стабільності розмірів, особливо при високій вологості повітря і контакті з водою.

Призначення: демпфери вібрації; кріпильні елементи шпал для високошвидкісних залізничних колій; амортизатори у бамперах і аварійні буфери на залізничних вагонах; у антенах мобільних телефонів; втулки; ролики; підшипники; зубчаті колеса

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.