Особливості виробництва фасувальних пакетів

19.10.2021
Особливості виробництва фасувальних пакетів

Особливості виробництва фасувальних пакетів

Будь-який пакувальний і фасувальний матеріал є гарантією збереження продукції, обличчям фірми, показником відповідального ставлення до виробів і до своїх споживачів. Як і всі інші види упаковки, пакети повинні володіти високими якісними характеристиками, бути міцними і надійними, ефективно захищають товар від шкідливого впливу і механічних пошкоджень.

Переваги фасувального матеріалу

Поліетилен володіє прекрасними властивостями, які підходять для застосування в харчовій і інших галузях промисловості. Переваги перед іншими видами пакування полягають в наступних фактах:

  • на відміну від паперу, поліетилен не боїться вологи і води;
  • деякі види матеріалу здатні витримувати дуже високі і низькі температури;
  • інертні до фізико-біологічних середовищ;
  • прозора упаковка допомагає проводити візуальний контроль товарів.

Технологія виробництва фасувальних пакетів

Наша компанія володіє високими потужностями виробництва, завдяки сучасному, високоякісному обладнанню, здатному випускати великі обсяги пакетів. Ми рекомендуємо купити поліетиленові фасувальні пакети з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer за найнижчими цінами на ринку, які будуть володіти всіма необхідними властивостями для будь-якого типу продукції.

Наші фахівці складають за власною рецептурою полімерні суміші, з яких виробляється поліетиленова плівка з високим ступенем прозорості та міцності. Для виготовлення упаковки застосовується технологія екструзії з високим або низьким тиском. Залежно від параметрів замовлення, упаковка може фарбуватися з різні кольори, брендований.

В залежності від побажань замовників, фасувальні пакети бувають з ручками, без, з різними техніками склеювання бічних і нижньої сторін, розраховані на різну вагу пакуємого вироби.

Співпраця з нашою компанією гарантує високу якість фасувальних пактів, що володіють надійністю і міцністю, оптимальною ціною.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.