Області застосування прозорого АБС-пластика

12.03.2018
Області застосування прозорого АБС-пластика

Прозорий ABS пластик являє собою відомий матеріал, який використовують під час виготовлення різних виробів. І причина тому - особливі технологічні властивості цього матеріалу, яких не знайти у інших йому подібних.

Він має відмінні пропускні спроможності в плані світла. Крім іншого, такий пластик не змінює свій колір і не дряпається, і характеризується значною механічною міцністю при роботі в різних температурах. Подібний матеріал допомагає вдало замінити навіть органічне скло і звичайне.

Також про АБС-пластики можна сказати, що він стійкий до дії неорганічних солей, жирів, кислот, лугів та інших мастильних матеріалів.

Він може частково відновлювати форму після того, як його спіткають сильні удари. Якщо навколишнє середовище не нагрівається, то такий пластик не буде токсичним. Але якщо його нагріти, то він буде виділяти пари акрилонітрилу. А ця речовина навіть в малих концентраціях може викликати подразнення слизової оболонки, що призводить до деяких незручностей під час його застосування. Якщо ви не хочете, щоб матеріал старів, тоді варто берегти його від впливу прямих УФ-променів.

Що стосується сфер застосування АБС-пластика, то вони з кожним роком стають все ширше. Сьогодні його виготовляють на десятках підприємств по всьому світу - в Кореї, Німеччині, Японії і Тайвані. Подейкують, що цей вид пластику в найближчому майбутньому будуть використовувати на повну. Це безпосередньо пов'язано з тим, що зараз постійно зростає потреба як в енергетичному, так і в електричному обладнанні. Це пояснюється і тим, що безперервно вдосконалюються способи виготовлення прозорого АБС-пластика. І його ціна при цьому значно зменшується.

Така прозора пластмаса використовується для виробництва деталей приладових панелей, різних декоративних виробів, апаратів для вимірювання, а також обладнання в сфері електрики. Багато побутових електричних приладів виготовлені з даного пластика, який вважається досить міцним. Йдеться про калькулятори, телефони, плеєри і навіть про компакт-диски. Матеріал активно використовується під час виготовлення контейнерів для їжі, медичного обладнання, дорожніх знаків, а також спортивного інвентарю та оптичних приладів. Популярність прозорого пластика - це заслуга його невеликої ціни і відмінних експлуатаційних властивостей. Крім іншого, цей матеріал можна переробляти. Нерідко вироби з АБС-пластика виробляють за допомогою лиття під тиском і екструзії.

Цей матеріал має велику хладотекучість. Це допомагає формувати вироби з високим тиском і під час незначного нагрівання. А це не призводить до склування. Поверхня виробів з АБС пластика допомагає виконувати тиснення, гальванізацію і друк, і особливу обробку. Таким чином можна отримати різні оптичні ефекти.

Такий пластик по істині вважається матеріалом майбутнього, який незабаром стане використовуватися повсюдно. Замовляйте АБС-пластик в компанії Skytech Polymer - випереджайте час!

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.