Код: 1332

Мезоніни

Характеристики
От грн. Замовити

Опис товару

Багатоярусні (поверхові) стелажі

Для оптимально зручного розміщення значних обсягів штучного товару маленьких або середніх розмірів на складі з високими стелями рекомендується установка мезонінних конструкцій (від італ. Mezzanine - надбудова).

Складської мезонінний стелаж являє собою платформу, встановлену на колонах і оснащену кріпильними балками, настилами безпосередньо для складування товарів, сходовими конструкціями і огорожами. На платформі мезоніну для складу можуть бути встановлені легкі поличні або палетні стелажі.

Перегородки допомагають перетворити мезонін в повноцінне приміщення з різною кількістю кімнат і установкою необхідних меблів. Тобто мезонінний стелаж дозволяє переобладнати високу одноповерхову площа в багатоповерхове приміщення.

Різновиди складських мезонінів

Мезоніни виконуються в декількох варіаціях:

Мезонін з використанням паллетних стелажів перетворюється в багатоповерхову палетно-поличні систему зберігання товарів. Такі установки дозволяють поєднати зони завантаження продукції і формування замовлень. Ці пристрої використовуються на складах запчастин, різного інструменту, металовиробів, фармацевтичної продукції та ін.

Поличний мезонінний стелаж - це конструкція з декількох ярусів, створена за рахунок використання стелажів поличного типу. Дозволяє застосовувати полично-осередкову технологію зберігання. Такі мезоніни встановлюються однаково успішно на складських площах і в архівах, на підприємствах з великим оборотом документів.

Мезонін на колонах, по суті, являє собою багатоярусну конструкцію, виготовлену з високоміцних матеріалів, що забезпечують стійкість системи при підвищених навантаженнях на перекриття. Цей тип мезоніну дає можливість використовувати ряд ярусів для облаштування їх під офіс або виробничу зону.

Переваги використання мезонінних стелажів

До незаперечних переваг багатоярусних складських конструкцій мезонінного типу можна віднести:

  • зручність експлуатації;
  • можливість пристрою кожного «поверху» у вигляді автономної складської зони;
  • простоту монтажу і універсальність, що дозволяють швидко перетворити конструкцію в полично-палетний стелаж.

Багатоярусний стелаж мезонінного типу дає можливість максимально ефективно використовувати складську площу в висоту. Зручність роботи персоналу на різних рівнях конструкції забезпечують сходи, огорожі і поручні. На конструкціях може бути використана легка вантажна техніка.

Особливості виробництва і установки

Слід враховувати, що вага збережених товарів і встановленого обладнання створює велике навантаження на мезонін конструкцію. Тому вимоги до ресурсів міцності установки і статі в приміщенні повинні бути досить високими.

Проектування, створення і установка складських мезонінів вимагають професійного підходу, тому довіряти їх слід тільки фахівцям. Зв'язатися з такими фахівцями ви можете зателефонувавши нам по телефону +38 (097) 731 1100

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.