Металізована плівка БОПП для виготовлення термоковдри

06.02.2022
Металізована плівка БОПП для виготовлення термоковдри

Багатьом відомі легкі, але дуже теплі та комфортні термоковдри, які зігрівають навіть за дуже низьких температур. Щоб виготовити подібні виріб, необхідний один важливий компонент – металізована плівка БОПП для виготовлення термоковдри, яка є основою покривала та гарантією його теплових властивостей.

Основні якості матеріалу

Сьогодні виробництво бопп плівки Україна допомагає всім виробникам ковдр, створювати якісні та міцні, зручні вироби. Такі властивості можна досягти, якщо сама плівка матиме наступні властивості:

  • витримувати широкі температурні коливання від найнижчих до високих температур;
  • бути інертною до шкідливого впливу променів ультрафіолету;
  • володіти властивістю зварювання, щоб шви ковдри були міцними та міцними;
  • не пропускає вологу та воду, холодне повітря;
  • мати привабливий зовнішній вигляд;
  • зберігає майже 98% тепла, яке походить від тіла людини і не дає йому йти, чим і досягається комфорт;
  • мати високий ступінь стійкості до різних впливів довкілля, хімічних речовин.

Ви можете купити бопп плівку, металізовану у компанії Skytech Polymer, яка давно постачає на споживчий ринок лише той товар, який пройшов суворий контроль якості.

Характеристики матеріалу

Легкі, зручні в зберіганні та транспортуванні, перенесенні ковдри сьогодні стали дуже популярним виробом, який виручить у будь-яку пору року. Якщо раніше багато хто не знав, де купити металізовану плівку бопп, то сьогодні наша компанія пропонує вам сертифікований матеріал, що відповідає всім європейським стандартам якості. Багато країн сьогодні навіть включили термоковдру в аптечку першої необхідності, що допомагає людині захиститися від впливу низької температури, якщо вона опинилась у скрутній ситуації далеко від населеного пункту.

 Також рекомендується купити металізовану плівку бопп Україна для домашнього використання, ціна на яку завжди залишається на доступному для всіх рівнів. Таке покривало завжди виручить, якщо настала холодна пора року, а централізоване опалення ще не включене або раптово сталася аварія і батареї стали холодними.

 

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.