Стрічка ПП і ПЕТ: що потрібно знати для якісної упаковки матеріалів

18.06.2018
Стрічка ПП і ПЕТ: що потрібно знати для якісної упаковки матеріалів

Сучасне виробництво пропонує широкий вибір пакувальної стрічки. Залежно від того, що потрібно скріплювати, слід вибирати і стрічку. Для предметів легкої і середньої тяжкості вибирають поліпропіленову стрічку (ПП). Якщо потрібно упакувати важкий вантаж або об'ємні грубі вироби, краще взяти поліестеровую стрічку (ПЕТ).

Сучасне виробництво пропонує широкий вибір пакувальної стрічки. Залежно від того, що потрібно скріплювати, слід вибирати і стрічку. Для предметів легкої і середньої тяжкості вибирають поліпропіленову стрічку (ПП). Якщо потрібно упакувати важкий вантаж або об'ємні грубі вироби, краще взяти поліестеровую стрічку (ПЕТ) .Безусловно, за будь-якої упаковки важливий не тільки розмір і вага матеріалів. Слід враховувати довжину, товщину і ширину стрічки, її навантаження на розрив і можливість розтягнення, а також тип з'єднання. Все це важливо і вимагає попереднього розрахунку перед упаковкою, якщо ви хочете бути впевнені в надійному скріпленні.

Розглянемо деякі особливості використання пакувальних стрічок.

Існує кілька типів з'єднання:

  1. Зварювання
  2. Скоби
  3. Пряжка

Як стверджують експерти, зварювання є одним з найбільш надійних способів скріплення. Шви в такому випадки виходять міцними і дуже стійкими до розривів або фізичній впливу. Тому до великогабаритним предметів з великою вагою краще застосовувати цю технологію. Скоби і пряжка є більш простими методами, які не потребують, як правило, дорого обладнання і великих витрат часу при упаковці.

Що стосується переваг обох пакувальних стрічок, то вони наступні:

  • універсальність застосування до різних груп матеріалів: металопрокат, скло, паперова продукція, деревина, сіно та інше. Дозволяє здійснювати як ручну, так і автоматичну упаковку.
  • безпеку і відсутність травматизму при експлуатації. Необережне поводження з металевою стрічкою може привести до порізів і іншим травмам. Подібного не може статися з поліпропіленовими або поліестеровими стрічками.
  • стійкість до впливу зовнішнього середовища (висока вологість, температура, стійкість до різних хімічних речовин).
  • не пружина при розпакуванні і приймає удар на себе в разі механічного впливу, забезпечуючи неушкодженість товару.
  • не залишає слідів іржі або відбитків краскі.- екологічно чистий матеріал, який легко утилізується.
  • вигідна низька ціна.

Звертайтеся в компанію Skytech Polymer. Наші досвідчені менеджери допоможуть Вам вибрати підходящий вид і параметри пакувальної стрічки і дадуть цінні рекомендації щодо особливостей її використання.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.