Як роблять скотч із логотипом сьогодні?

06.02.2022
Як роблять скотч із логотипом сьогодні?

Сучасна упаковка вже давно відіграє роль не тільки надійного захисту різної продукції, а й стала ефективним рекламним інструментом, зокрема таким, як скотч з логотипом, купити який ми пропонуємо вам у компанії Skytech Polymer. Такий пакувальний матеріал визнаний одним із найкращих та доступних варіантів захисту товарів, а також гарантією їх швидкого просування на споживчому ринку.

Як роблять скотч із логотипом сьогодні

Як правило, для брендування завжди вибирається найякісніша, міцніша і надійніша стрічка. Залежно від технології друку, стрічка може бути одноколірною або різнобарвною, прозорою. Крім свого ідентифікаційного знака, можливо наносити різну інформацію, аж до анонсу акцій і розпродажів.

Сучасне виробництво скотч із логотипом відбувається двома методами:

  • Класичний поверхневий, у якому друк бренду відбувається на поверхню стрічки. При такому способі можна наносити лише три кольори зображення, термін виконання таких замовлень дуже стислий, що допомагає отримати упаковку в найкоротші терміни. Тиражі невеликі, що добре для початківців свій бізнес компаній, які поки не мають великих фінансових можливостей;
  • Міжшаровий друк логотипу є складнішим процесом, в результаті якого виходить дуже яскравий, красивий, багатобарвний друк, захищений верхнім шаром надійного покриття, що збільшує термін його застосування, міцність та надійність.

Другий варіант стрічки є затребуваним, тому ми пропонуємо своїм клієнтам скотч з логотипом оптом від виробника за найдоступнішими цінами.

Переваги застосування брендованої стрічки

Якщо ви не знаєте, що таке скотч з логотипом, то його основні переваги вам наочно продемонструють всю його ефективність:

  • вся продукція матиме знак вашого бренду і її ніхто не сплутається з товарами інших компаній;
  • скотч виглядає елегантно, акуратно, привабливо;
  • стрічка із зображенням логотипу – це додатковий захист ваших товарів від копіювання, несанкціонованого розтину продукту, підступів конкурентів.

Використовуючи такий простий рекламний інструмент, як скотч із логотипом, ви зможете просувати свою продукцію на споживчому ринку, вийдете на перші місця перед конкурентами та вигідно виділіть свій продукт. Нанесення друку у нашої компанії не має жодних обмежень, ми завжди гарантуємо високу якість своєї продукції.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.