З чого роблять бопп плівку?

06.02.2022
З чого роблять бопп плівку?

Сучасний світ неможливо уявити без упаковки з плівки, яка з кожним роком стає дедалі тоншою і міцнішою, допомагає ефективно зберігати в безпеці широкий перелік продукції та товарів. Сьогодні стала досить поширеною бопп плівка, що має підвищену міцність, гнучкість і ідеальну поверхню для нанесення друку.

Як і з чого роблять бопп плівку

Сировиною для виробництва даного матеріалу служить поліпропілен, який сам по собі є якісним матеріалом з унікальними експлуатаційними властивостями. Найчастіше виробництво бопп плівка здійснюється за допомогою екструзійної методики, при якій її рівномірно розтягують поперек осі і вздовж неї, що робить цей матеріал настільки міцним і гнучким. При розтягуванні відбувається формування необхідної товщини упаковки, яка може змінюватись від 33 до 85 мкм залежно від застосування плівки.

Переваги матеріалу 

Поліпропілен знайшов широке поширення у різних галузях виробництва, за рахунок величезного переліку якісних та експлуатаційних характеристик:

  • одні з найвищих ступенів міцності, у тому числі і до високих, низьких температур;
  • ефективно збережуть упаковані в неї продукти та товари, що захищає від механічних пошкоджень;
  • має повну інертність до інших матеріалів;
  • піддається термічному зварюванню, що робить упаковку герметичною;
  • зовні приваблива, не порушує презентабельності продукції.

Завдяки перерахованим вище та іншим, не менш важливим якостям, сьогодні багато підприємців бажають купити бопп плівку оптом, щоб забезпечити своїй продукції надійний захист і привабливий зовнішній вигляд.

Де використовується поліпропілен?

Матеріал широко застосовується в різних цілях, тому ми виготовляємо різні варіанти плівки, щоб задовольнити попит усіх споживачів, які працюють у виробництві упаковки, тютюну, етикеток і т.д.

Які типи БОПП плівки ми пропонуємо?

Ви можете купити бопп плівку від компанії Skytech Polymer перлову, що застосовується для пакування напівфабрикатів, т.я. матеріал не реагує тривалий вплив низьких температур. Прозорий поліпропілен відповідає всім естетичним стандартам, тому його застосовують для пакування тих товарів, які споживач оцінює та обирає візуально.

Біла та металізовані плівки частіше використовуються в харчовій промисловості, т.к. вони оберігають продукти від плісняви, пари та кисню. Завдяки тому, що на поверхню плівки може наноситься друк, цей матеріал стає доступним інструментом реклами ваших продуктів і товарів.

 

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.