Код: 1405

GK26-1A

Характеристики
От грн. Замовити

Опис товару

Машинка мішкозашивочна GK-26-1A застосовується для зашиття джутових, пластикових і паперових мішків однонитковим ланцюговим стібком у таких галузях промисловості як хімічна (виробництво хімічних добрив), будівельна (фасування будівельних матеріалів), харчова (зберігання продуктів у мішках), у складських господарствах, у логістичних центрах, поштових відділення, транспортних компаніях, а також для підприємницької діяльності при фасуванні продукції в мішки.

Корпус машини виконаний з високоякісного алюмінієвого сплаву, а найбільш важливі деталі виготовлені з високоякісної сталі, відповідно до вимог метричної системи мір, що зручно при обслуговуванні й проведенні ремонту машини.

Увага! Для правильної роботи машинки GK26-1A необхідно використовувати нитку, спеціально призначену для портативних мішкозашивочних машин.

 Переваги машинки GK 26-1A
  • Наявність центральної системи змащення машинки GK26-1A продовжує термін служби машини
  • Наявність ниткообрізуючого пристроюпідвищує продуктивність праці
  • Простота в експлуатації. Нескладні налаштування машини GK26-1A можна виконати самостійно, згідно інструкція з користування
  • Простота розкриття упаковки Машинка GK26-1A формує міцний однонитковий петлевий шов, який за необхідності легко розпускається, якщо потягнути за кінець нитки

Збірне замовлення?

Надсилайте. Порахуємо!

Доставка і оплата

Готівкова, безготівкова, Visa / MasterCard

Самовивіз

Кривий Ріг, Київ
Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Кур'єром

Кривий Ріг, Київ

Нова Пошта

По всій Україні

Дивіться також

Каталог

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.