Гнучкі пакувальні матеріали - види та сфери застосування

10.10.2021
Гнучкі пакувальні матеріали - види та сфери застосування

Гнучкі пакувальні матеріали - види та сфери застосування

Один із найефективніших методів захистити продукцію та товар, це використовувати гнучкі пакувальні матеріали. Простіше кажучи – це плівки, що мають високі фізичні властивості, завдяки яким вони надійно оберігають вироби від будь-якого зовнішнього, негативного впливу. Якщо ви цінуєте високу якість такого пакування, можна замовити плівку БОПП з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer, яка постачає своїм клієнтам різні обсяги та партії за мінімальними цінами.

Види матеріалів

Найбільш затребуваними серед споживачів є такі різновиди:

  • БОПП виділяється стійкістю до впливу навколишнього середовища, непроникністю ароматів, газів та пари, здатна витримувати широкий температурний розкид, не піддається жирам. Найчастіше застосовується у кондитерській галузі, для готових продуктів та сніданків, заморожених напівфабрикатів тощо;
  • ПЕТ має схожі властивості з БОПП, але також здатний переносити термообробку за дуже високої температури, витримує і низькі температурні режими. Застосовується для фасування сипких продуктів: чай, кава, крупи тощо;
  • ПЕТ фольга здатна піддаватися формуванню пакетів із міцним зварним швом, що робить матеріал популярним для пакування найрізноманітнішої продукції.

Список гнучких пакувальних матеріалів містить ще великий список, серед яких можна замовити плівку ПЕТ/ПЕ з доставкою по Україні від компанії Skytech Polymer з найкоротшими термінами доставки.

Сфери застосування упаковки

Області використання матеріалу великі, при виборі важливо розуміти, до якого загального типу вони належать:

  • технічні незамінні для пакування габаритних та нестандартних виробів, вантажів невеликими партіями та встановленими на піддони великою кількістю;
  • харчові призначені для харчової промисловості;
  • термозбіжні мають високі якісні властивості, що робить їх популярними в будь-яких галузях промисловості, виробництва та в побутовій сфері.

Крім цього, гнучкий матеріал ефективно допомагає вирішувати різні питання у сільському господарстві, будівництві, створенні басейнів, дорожніх насипів тощо.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.