Флексодрук - як поліпшити свій бренд?

10.09.2021
Флексодрук - як поліпшити свій бренд?

Флексодрук - як поліпшити свій бренд?

Завдяки розвитку нових технологій, сьогодні з'явилася можливість просувати свою продукцію доступними і вельми ефективними методами. До таких належить флексопечать - один із сучасних напрямків в поліграфії, що володіє високою якістю нанесення на найрізноманітніші поверхні. Серед великої різноманітності послуг друку, саме ця, є найбільш затребуваною.

Флексодрук: основні переваги

Ми пропонуємо замовити флексопечать на плівці БОПП з доставкою по всій Україні від компанії Skytech Polymer за найдоступнішими цінами.

Переваги методики:

  • в технологічному процесі використовуються високоякісні матеріали для друку, полімерні плівки, різні види паперу та картону, етикетки, багатошарові і комбіновані матеріали, фольга і т.д .;
  • друк наноситься яскравими і барвистими фарбами широкого спектра, застосовуються техніки різноманітних ефектів;
  • нарівні з печаткою, проводиться ламінування, висікання або тиснення за бажанням замовників.

Об'єднуючи декілька різних циклів, флексопечать створює настільки оригінальні зображення, що вони завжди привертають увагу потенційних споживачів, запам'ятовуються. Це, в свою чергу, і є ефектом рекламного інструменту, розробленого для просування продукту на ринку.

Області застосування технології

Флексофотографіческая друк найчастіше застосовується для створення оригінальних, естетично привабливих етикеток для різної продукції:

  • алкоголю;
  • побутової та сільськогосподарської, будівельної хімії;
  • для харчової продукції;
  • автомобільних товарів і т.д.

Застосовуючи інноваційні методики друку, їх комбінують з цікавими ефектами: тисненням фольгою (гарячим і холодним), конгревним тисненням, печаткою скретч фарбою і фольгою, трафаретного печаткою.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.