Фасувальні пакети - для чого використовуються і де купити?

21.03.2023
Фасувальні пакети - для чого використовуються і де купити?

Фасувальні пакети - для чого використовуються і де купити?

Завдяки індивідуальному пакуванню продукції, вона надовго зберігає свої якісні властивості, не пошкоджується, залишається зовні привабливою та оригінальною. Для цих цілей захисту товарів прекрасно підходять фасувальні пакети, вироблені з міцного поліетилену.

Пакети фасувальні поліетиленові: переваги

Серед основних переваг цього типу упаковки, споживачі виділяють такі:

- високий ступінь міцності на розтягнення і розрив;
- пакети фасувальні мають здатність витримувати великий обсяг продукту;
- виробляються з гігієнічного та екологічно чистого матеріалу, без запаху;
- пакети мають вологостійкість, не реагують на температурні коливання, стійкі до пошкоджень, не пропускають повітря, не дають змогу всередині упаковки накопичуватися волозі;
- якщо ви хочете упаковку для продуктів харчування купити в нашому магазині, то ця категорія продукції відповідає всім санітарним нормам, запобігає утворенню всередині упаковки патогенного середовища, запобігає появі конденсату;
- доступна вартість.

Якщо замовляєте індивідуальну упаковку для своєї продукції, ви також можете скористатися можливістю нанесення логотипу на пакети, що слугуватиме додатковою та ефективною рекламою вашої компанії і виділить товар серед лінійки конкурентів. Ми проводимо брендування на фасувальних пакетах, ідеально підходять зіп пакети, поліетиленові мішки.

Для чого використовуються фасувальні пакети

Фасувальні пакети відносяться до категорії індивідуального пакування для одиниці продукції, яка може бути виготовлена в різноманітній формі: сипкі продукти і матеріали, сувеніри, деталі, витратні медичні матеріали, хлібобулочні вироби і т.д. Крім того, що zip пакети та фасувальна упаковка надійно захищають продукт, вони також слугують джерелом додаткової інформації для споживачів, ефективним рекламним інструментом. Також відзначимо і доступність цінової категорії матеріалу: наприклад, стрейч-пакет є одним із найдешевших варіантів пакування.

Сфери застосування пакетів найрізноманітніші:

- харчова промисловість, кулінарія, хлібобулочна випічка;
- виробництво будівельних матеріалів;
- медицина, фармацевтика, хімічна галузь;
- торгівля і складські послуги з фасування та зберігання продукції;
- легка, машинобудування, приладобудування, виробництво деталей і запасних частин, різних витратних матеріалів тощо.

Завдяки появі такого зручного і практичного пакування, як плівка поліетиленова і виготовлені з неї пакети, мішки, сьогодні всі операції з виробництва різноманітної продукції спрощено, що спричиняє скорочення собівартості товарів.

Де купити пакувальну плівку і фасувальні пакети

Багато сучасних виробництв можуть запропонувати вам широкий вибір поліетиленової упаковки. Наш магазин пакувальних товарів Skytech Polymer давно працює на споживчому ринку і надає асортимент пакувальних матеріалів з поліетилену високої якості, яка відповідає всім європейським стандартам.

Підпишіться

І дізнавайтеся новини першими

Наші партнери

Залиште заявку

І наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Дякуємо за вашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з вами в ближче час.